• velx
GÜNCEL Haber Girişi : 13 Mart 2023 12:45

Yat kaptanı ormanlık arazide ölü bulundu

Başında kaskı ve 48 ACU 221 plakalı motosikleti devrilmiş ve yanında yatarken bulunan kişinin kaptan ve 61 yaşındaki Recai Dağlı olduğu ve yaşamını yitirdiği belirlendi.

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Yokuşbaşı Mahallesi Hacıgucu Mevkii’nde boş bir arazide motosikleti devrilmiş ve yanında başında kaskı ile birlikte yerde yatarken çobanlar tarafından bulunan kişi için bölgeye polis ve sağlık ekipleri çağrıldı.

voyage otel

 

Başında kaskı ve 48 ACU 221 plakalı motosikleti devrilmiş ve yanında yatarken bulunan kişinin kaptan ve 61 yaşındaki Recai Dağlı olduğu ve yaşamını yitirdiği belirlendi. İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Olay yeri İnceleme Ekipleri ve Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken, dağlı’nın hemen yanıbaşında bulunan yaklaşık 1 metre yüksekliğindeki toprak platformundan gece karanlığında dikkat etmemesi nedeni ile düşmüş olabileceği belirtildi.

 

Gece saatlerinde bir eğlence mekanında arkadaşları ile yemek yedikten sonra evine dönmek için mekandan ayrıldığı öğrenilen Kaptan Dağlı’nın ölümü ilçede üzüntü yarattı. Dağlı’nın cenazesi otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Aynı zarazide 2 ay içerisinde 3 kişinin ölü bulunması dikkat çekti.