• Nevavprestij
POLİTİKA Haber Girişi : 22 Nisan 2020 14:10

İYİ Parti’li Erkan Özşeker’den 23 Nisan mesajı!

  İYİ Parti’li Erkan Özşeker’den 23 Nisan mesajı!
İyi Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi  Erkan Özşeker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Özşeker, “Türk Milletinin geleceği ,bugünki çocukların ilim,irfan,ahlak anlayışıyla daha büyük ve parlak olacaktır” dedi.

İyi Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi ve Mali Müşavir Erkan Özşeker, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında millet iradesi vurgusu yapan Özşeker, “Türk Milletinin geleceği ,bugünki çocukların ilim,irfan,ahlak anlayışıyla daha büyük ve parlak olacaktır” dedi.

voyage otel

 

İYİ Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi ve Mali Müşavir Erkan Özşeker, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kuruluşuna giden yolda önemli kilometre taşlarından olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100’üncü kuruluş yıl dönümünü ve tüm çocukların bayramını yayınladığı mesajla kutladı. Mesajında gelecek vurgusu yapan İYİ Parti’li  Özşeker, “Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK bu günü geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza Bayram olarak armağan etmiştir. 23 Nİsan 1920 Türk Milletinin İradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi ‘nin açılışının ve Türk halkının egemenliğinin ilan edilişinin 100.Yılını kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK bu günü geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza Bayram olarak armağan etmiştir. Türk Milletinin geleceği, bugün ki çocukların ilim, irfan, ahlak anlayışıyla daha büyük ve parlak olacaktır” dedi.

 

Özşeker: 23 Nisan eşsiz bir armağandır

 

Demokrasi ve milli iradenin altını çizen Özşeker, “23 Nisan 1920, her yaştan ferdiyle vatanı, bayrağı, ezanı ve özgürlüğü için yılmadan mücadele eden aziz milletimizin yeniden dirilişinin ve şahlanışının timsalidir. Millî iradenin egemen kılındığı ve yarınlarımızın güvencesi en değerli varlıklarımıza çocuklarımıza eşsiz bir armağandır” diye konuştu. Milletin azimle, inançla, her bir ferdi ile verdiği mücadelenin başlatıldığı yer olan TBMM’nin önderliğinde, gücünü milletten alan bir devlet anlayışı ile Cumhuriyet’in ilan edildiğine işaret eden Özşeker  mesajına şöyle devam etti: “Gazi Meclisimiz, tarihin her döneminde darbecilere, vesayet odaklarına karşı onurlu ve kararlı bir duruş göstermiş, millet iradesinden, demokrasi mücadelesinden taviz vermemiştir. 15 Temmuz’da ülkemize saldıran teröristler de Gazi Meclisimizi hedef almış, milli mücadelede olduğu gibi milletimizin güçlü iradesi ve feraseti karşısında bozguna uğramışlardır. Tehdit nereden gelirse gelsin, kadını, erkeği, genci, yaşlısıyla mücadele etmekten asla imtina etmeyen milletimiz, vatanını canı ve kanı pahasına müdafaa etmiştir. Bizlere düşen en büyük sorumluluk ve görev yarınlarımıza ışık tutan çocuklarımıza bu ruhu, bilinci aşılamak ve bu inançla yetiştirmektir.”

 

Bodrum’a Atatürk ve bayrak çağrısı yaptı

 

Çocuklara daha iyi bir gelecek, daha güçlü ve parlamenter demokrasinin güçlü olduğu bir Türkiye bırakmak için tüm güçleriyle çalıştıklarını belirten  İYİ Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi ve Mali Müşavir Erkan Özşeker, “Bu vesileyle İstiklal Harbi’mizin Başkomutanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk Başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşları ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle, minnetle yad ediyorum. Tüm dünya çocuklarının bu güzel bayramını gönülden tebrik ediyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun. Bu değerli günü Covid-19 salgını sebebiyle Bodrum'un sokaklarında çocuklarımızla, halkımızla birlikte kutlayamasak da aynı neşe ve sevinçle, vatan sevgimizle evlerimizde şenlik havasında geçireceğimize inancımız tamdır. Halkımızın 23 Nisanı evlerinde de toy havasında geçirmelerine katkıda bulunulması için Bodrum’un tüm mahallelerini Türk Bayrağı ve Atatürk resimleri ile donatılmasını beklemekteyiz” ifadelerini kullandı.