POLİTİKA Haber Girişi : 02 Şubat 2024 10:43

Efes Selçuk’ta Seçim Heyecanı Başlıyor: Filiz Ceritoğlu Sengel İle Yeniden Yola Çıkıyoruz

Efes Selçuk’ta Seçim Heyecanı Başlıyor: Filiz Ceritoğlu Sengel İle Yeniden Yola Çıkıyoruz
Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, ilk günkü heyecan ve enerjiyle bu kez Parti binası önünde seçmenleri ile buluşacak.

 

voyage otel

Demokrasinin temel taşlarından biri olan yerel seçimlere ayrı bir heyecan katan Cumhuriyet Halk Partisi seçim startını başlatıyor. Seçim heyecanını sokaklara taşıyacak olan Cumhuriyet Hak Partisi Efes Selçuk İlçe Örgütü, bugün saat 18.00’de tüm partililerini ve ilçe halkını parti binası önünde yapılacak olan buluşmaya davet etti.

 

Adaylık sürecinin tamamlanmasından sonra Belediye çalışanları tarafından büyük bir heyecan ve alkışlarla karşılanan mevcut Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Filiz Ceritoğlu Sengel, ilk günkü heyecan ve enerjiyle bu kez Parti binası önünde seçmenleri ile buluşacak.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Efes Selçuk İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu, yaklaşan yerel seçimler için hazır olduklarını belirterek; “Filiz Başkan ile birlikte aynı güven ve heyecanla başlıyoruz” dedi.

 

CHP İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu, Demokrasi şölenine dönüşecek olan Efes Selçuk’ta bu heyecanı başlatmak ve aynı yolda yürümek isteyen tüm partililerini ve ilçe halkını 02 Şubat Cuma günü (bugün) saat 18.00’de Parti binası önünde yapılacak olan buluşmaya davet etti.