• Nevavprestij
EKONOMİ Haber Girişi : 01 Haziran 2022 21:32

Velux Yalıkavak’ta Ön Talep Başladı

Velux Yalıkavak’ta Ön Talep Başladı
Fırat Life Style ve Atayıldız Grup’tan Bodrum’da Yeni Yatırım: Velux Yalıkavak

SF Yıldız İnşaat, Fırat Lifestyle ve Ata Yıldız Grup ortaklığıyla Muğla Bodrum’da temelleri atılan Velux Yalıkavak projesi 2+1, 3+1, 5+1 ve 6+1 tipte, tümü deniz manzaralı olan 18 adet rezidans ve 65 adet özel villaden oluşuyor.

voyage otel

 

Yurt içi ve yurt dışında markalı konut, rezidans ve iş merkezleri projeleri üreten Fırat Life Style ve Atayıldız Grup yeni yatırımı, Bodrum’un en gözde turizm merkezlerinden biri olan Yalıkavak’ta hayata geçiriliyor. Aralık 2023’te kullanıcılarına teslim edilecek proje için firma ön talep sürecini başlattı. 


Lüksün Yalıkavak’taki yeni adresi olacak

 

Eşsiz manzaraya sahip bir lokasyonun tam ortasında yer alan Velux Yalıkavak, 64 bin metrekarelik peyzaj alanı ile lüksün doğal güzelliklerle harmanlanmasından meydana geliyor. Özel havuz, sahil ve iskele ayrıcalığının sunulduğu; 2+1, 3+1, 5+1 ve 6+1 şeklinde üst segment villalardan oluşan projede konutlar, 104 ila 140 metrekare arasında değişirken, müstakil villaların büyüklüğü ise 583 metrekareye kadar çıkıyor.

 

Yaz & kış kullanıma uygun

 

Ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını kullanıcılarına açmak üzere inşa edilen Velux Yalıkavak, Bodrum Gümüşlük ile Yalıkavak arasındaki Koyunbaba mevkiinde ve Yalıkavak Marina’ya 5-7 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Zemin etüdü ve yapı denetimi yapılmış, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilen proje, açık otopark, balkon, ebeveyn banyosu gibi özellikleri de barındırıyor. Velux Yalıkavak’ın sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı havuz, mülk özelinde sahil ve iskele, spor salonu, spa, restoran ve sahil kafeleriyle market ve ev servis hizmetleri de yer alıyor. Böylece kullanıcılara hem yazın hem de kışın konforlu yaşama uygun imkanlar sunuluyor.

 

Denizin ve doğanın kucağında

 

Doğayla ve denizle baş başa kalmanın verdiği huzur paha biçilemez. Yemyeşil ağaçlar ve rengarenk bitkilerle çevrili bir peyzaj alanına sahip Velux Yalıkavak, kullanıcıları için tabiatla iç içe, kuş cıvıltılarını dinleyerek doğa yürüyüşleri gerçekleştirilecek şekilde dizayn ediliyor. En ince detaylara kadar düşünülerek büyük bir titizlikle oluşturulan projede, doğanın içinde sağlıklı bir yaşam için bisiklet yolu ile koşu yolu da mevcut yer alıyor. Doğaya oldukça özenle yaklaşan Velux Yalıkavak, aynı zamanda sıfır atık projesini de benimseyerek çevre dostu bir yaklaşım sergiliyor.

 

Proje adresi: Karakaya Mah. Kazım Karabekir Cad. Velux Yalıkavak Tanıtım Ofisi Bodrum Muğla