Uşak'ta Kariyer ve Gelişim Zirvesi gerçekleştirildi

EGE ALTERNATİF - SEDAT POLAT

Kariyer ve Gelişim zirvesi Uşak Üniversitesinde yoğun katılımla gerçekleştirildi. Bu yıl Uşak'ta 3.sü düzenlenen Kariyer ve Gelişim zirvesi Uşak Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre Kültür merkezinde gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımın olduğu programa     CNN Türk Spikeri Başak ŞENGÜL, Uzman Psikolog Yazar Cevher SÖNMEZ, Eğitim Adam Kurucusu Kağan DİREL ve ünlü oyuncu İkratör Ceyhun YILMAZ'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Açılış Konuşmasını Ulubey Kaymakamı Sayın Onur ÖZAYDIN'ın konuştuğu programda Başak Şentürk, Ceyhun YILMAZ, Kağan DİREL ve Ceyhun YILMAZ kendi uzmanlık alanları hakkında bilgiler verdiler. Uşak Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Eğitim Programında Protökolde yer alan Ulubey Kaymakamı Onur ÖZAYDIN dışında Uşak Üniversitesi Akademisyenleri ve Rektörlükten kimsenin katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

 

Program sonrası mikrofonlarımızı geri çevirmeyen Kişisel Gelişim kariyer zirvesinin Uşak ekip koordinatörü İsmail ÇAKIN ile program ile ilgili röportaj yaptık

İsmail bey İlk önce sizi tanıyabilirmiyiz? Ben İsmail ÇAKIN Uşak'lıyım , Uşak üniversitesi mezunuyum. İlk Üniversite Yıllarımdan Beri Uşak'ta Çeşitli Organizasyonlar Yaptık Bunlara Bugünde Bir Yenisini Daha Ekledik.   

İlk organizasyonum gezi ve tur üzerine oldu hatta size komik bir anımı da paylaşmak istiyorum çevremdeki arkadaşlarıma fikrimi anlattığım zaman herkes bana yapamazsın beceremezsin dediler ki ilk iki organizasyonum böyle olmuştu.  Gezi organizasyonlarımızda yeterli  katılımcı bulamadığım için organizasyonlarımı iptal etmek zorunda kaldım bu beni asla yıldırmadı tam tersine kamçıladı hatalarımı ve eksiklerimin farkına varıp bu konular üzerinde yoğunlaştım çalışmalarıma devam ettim  İbrahim Erdoğan İle geziversite adı altında oluşum kurup organizasyonlarımıza daha emin adımlarla yolumuza devam ettik, daha sonrasında ise kraket organizasyonu kurduk burada siyasi partilerin ve işletmelerin sosyal medya hesaplarını yönetip tanıtımlarını yaptık ve bugün de kişisel gelişim ve kariyer zirvesi nin üçüncüsünü yapmış bulunmaktayız

Peki bugün gerçekleştirilen kişişel gelişim zirvesi hakkında kısaca bilgi verebilirmisiniz? Bugün 3.sü gerçekleşen kişisel gelişim ve kariyer zirvemiz de birbirinden değerli 4 konuşmacımız vardı. CNN Türk Spikeri Başak hanım, Uzman Psikolog yazar Cevher Bey, Ünlü Oyuncu İknatör Ceyhun Bey ve Eğitim Adam Kurucusu Kağan Bey bugün bizlerle beraberdiler. İlimizde Ağırladığımız İçin mutluyuz 4 Önemli Konuşmacımız Uşağa İlk Defa Geldikleri İçin Ayrcıca Çok Mutluyuz

Verilen Eğitim katılımcılara ne kattı? Konuşmcılarımız kendi uzmanlık alanlarında eğitim verdiler bu etkinliğe gelen katılımcılarımıza uluslar arası geçerliliği olan ve Türkiye'de ilk defa Devlet Üniversitesi (Aydın Menderes Üniversitesi) onaylı sertifikalar veriyoruz. Katılımcılarımız bu sertifikalarını rahatça CVlerine ekleyip iş başvurularında kullanabilirler.

Peki katılım istediğiniz gibi oldumu ? Öğrencilerin fazlasıyla ilgi göstermesi bizi çok mutlu etti burdan bir kez daha Ulubey kaymakamı Sayın Onur ÖZAYDINA teşekkür eder, bu zorlu süreçte bize desteklerini esirgemeyen PUHU CAFE Ailesine , bugün aramızda olan Ege Alternatif Haber'e  ve bizi destekleyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. bizde Ege Alternatif olarak size ve ekibinize teşekkür ederiz.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.