GÜNCEL Haber Girişi : 13 Mayıs 2024 12:29

Torunundan İbrahim Tatlıses'e zehir zemberek sözler

Torunundan İbrahim Tatlıses'e zehir zemberek sözler
Maaş alamadığı gerekçesiyle dedesi İbrahim Tatlıses'e alacak davası açan torunu Burak Baran Karakeçili'den yeni açıklama geldi. Tatlıses'in annesine söz verdiği evi vermediğini söyledi. Karakeçili "Evlatlar ve torunlar arasında yaptığı ayrımı yine yaptı

DurakMedya'da yer alan habere göre ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in torunu Burak Baran Karakeçili dedesi hakkında zehir zemberek açıklamalar da bulundu. Dedesi İbrahim Tatlıses'e alacak davası açan torunu Burak Baran Karakeçili bu kez kez dedesinin Muğla Bodrum Bitez'de yaptırdığı evlerden annesine verilmemesine tepki gösterdi.

voyage otel

 

Dedesinin evlat ve torun ayrımı yaptığını söyleyen Karakeçili "Sayın dedem her zaman ki gibi bizleri yine şaşırtmadı. Evlatlar ve torunlar arasında yaptığı ayrımı yine yaptı. Yedi çocuğun içinden birisi erkek ikisi kız toplamda üç evladına zamanında yaptırdığı Muğla Bodrum Bitez'de 48 dairelik site içerisinde ev verdi. Ama geriye kalan dört evladına vermedi. Merak ettiğim şu ; senin yedi çocuğun içinde diğer dört taneden ayıran nedir ve bunlardan biriside benim annem. Yıllardır ne yaşadığını ben evladı olarak biliyorum. Söz konusu mal mülk değil yerin dibine batsın dünya malı kefenimizde cep yok sonuçta. Mesele bu evler değil yıllardır adil olmayan bir babalık söz konusudur. Evlatlar ve torunlar arasında yaptığı ayrımı yine yaptı. Yazıktır bu işin ahireti var. Bir gerçek var ki bu dünya geçici ahiret yurdu sonsuz" diyerek tepkisini dile getirdi.