• Nevavprestij
GÜNCEL Haber Girişi : 22 Şubat 2024 11:27

Milas Belediyesi'nden dar gelirlilere yardım çalışması

Milas Belediyesi'nden dar gelirlilere yardım çalışması
Milas Belediyesi’nin, ihtiyaç fazlası eşyaların yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlara dağıtılması için başlattığı Elden Ele Bakım ve Dağıtım Atölyesi’ndeki çalışmalar son halini aldı. Atölyenin dar gelirlilere yardımcı olması amaçlanıyor

Vatandaşlarımızın evinde bulunan ihtiyaç fazlası eşyaların, yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlara dağıtılması için Milas Belediyesi tarafından oluşturulan Elden Ele Bakım ve Dağıtım Atölyesi, gelen desteklerle şekil almaya başladı.

voyage otel

 

 


Paylaştıkça büyüyen bir sevgi 

 


Atölyeyi ziyaret eden ve çalışmaları yakından takip eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Elden ele hizmetimiz daha önce de vardı ancak belli bir ara verdik. Atölyemizi halkımıza ve belediyemize yakışır bir hale getirerek hizmetimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Biliyorsunuz sevgi paylaştıkça çoğalır.  Amacımız birbirimize karşılıklı olarak destek olmak, yardımcı olmaktır. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız ihtiyaçlarını buraya gelip ücretsiz bir şekilde karşılayabilirler. Kullanılabilir nitelikte olan ihtiyaç fazlası eşyalarımızı, Belediyemizin Elden Ele Projesi’ne bağışlayarak sizler de bu sevgi paylaşımını çoğaltabilirsiniz.” dedi.

 

 


Tabakhane Caddesi’nde bulunan hizmet binasında toplanacak malzemelerin ayrıştırılma işleminin ardından dağıtımının yapılacağı, yardım yapmak veya detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların Milas Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile 0 (252) 512 51 11 numaralı iletişim numarası üzerinden iletişime geçebilir.