• Nevavprestij
KÜLTÜR-SANAT Haber Girişi : 04 Nisan 2024 11:42

Hotel Show 2024 kapılarını açtı

Hotel Show 2024 kapılarını açtı
Turizm sektörü temsilcilerini sezon öncesinde bir araya getiren Hotel Show 2024, düzenlenen törenin ardından kapılarını misafirlere açtı

Hotel Show 2024’ün açılışına; Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Bodrum Ticaret Odası Başkan Yardımcısı İbrahim Akkaya, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Güney Ege Otelciler Derneği Başkanı Mustafa Deliveli, TÜRSAB Bodrum BTK Başkanı Mustafa Demir, Bodrum Turizm Teknik Müdürler Derneği Başkanı Adem Bakır, Bodrum Kat Hizmetleri Yöneticileri Derneği Başkanı Zeliha Tunca, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Semai Yaman, Bodrum Esnaf Sanayici İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özkaya, Bodrum Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Göztepe başta olmak üzere sektör temsilcileri katıldı.

voyage otel

 

 

Bodrum Otelciler Derneği (BODER), Bodrum Turizm Teknik Müdürler Derneği (TTMD) ve Bodrum Kat Hizmetleri Yöneticileri Derneği (KAHDER), MSL Global Turizm iş birliğiyle Bodrum Belediyesi ve Bodrum Belediyesi Kültür A.Ş. destekleriyle düzenlenen etkinlik; gıda-içecek, konaklama, teknik ve ağırlama ekipmanları satan firmalar ile otel yöneticilerinin buluşmasına olanak sağlıyor.

 

 

Fuarın açılışında konuşan Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, “Turizm gelişen bir sektör ve gelişen bu sektörde, gelişmelerin bilinmesi lazım. Bodrum modern bir ilçemiz, Türkiye’nin en önemli ilçelerinden birisi, Bodrum’a yakışır bir şekilde Hotel Show 2024 geliştirmeye devam edecektir. Bu ve bunun gibi fuarların Bodrum'a büyük katkısı bulunmaktadır, emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

 

Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Ömer Faruk Dengiz, “ Bu yıl ilk defa gerçekleştirilecek olan bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyorum. Fethiyeli otelcilerimize ve Güney Ege Otelciler Derneği Başkanına ‘hoş geldiniz’ demek istiyorum. Tedarikçi ile tüketiciyi buluşturan bu etkinlik, bugün iktisadi hayatın içinde şehirlerin ve ülkelerin ekonomisinde tartışılmaz bir yere ve öneme sahiptir. Organizasyona emek veren ve katılım gösteren tüm firmalarımıza teşekkür ediyorum. İlçemiz açısından kazanımları yüksek bir etkinlik olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.