• mesa
POLİTİKA Haber Girişi : 21 Haziran 2022 15:54

BESİAD babalar gününü üyeleri ile birlikte kutladı

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD), Babalar gününde geleceğin iş insanlarını çocukları ve babaları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Bodrum esnaf ve iş insanlarının sosyalleşmesi, örgütlenmesi ve iş dünyasına yönelik geliştirme faaliyetlerinde bulunmak amacıyla kurulan ve bu vizyon ile faaliyetlerine devam eden Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD), Babalar gününde geleceğin iş insanlarını çocukları ve babaları ile kahvaltıda bir araya geldi.

radisson ilanı

 

Babalar ve çocukları bir kahvaltıda buluşturan BESİAD. 12. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Nazlıoğlu ve yönetim kurulu,  hem üyeler arası sosyalleşmenin hem de üye çocuklarının kaynaşmasına yönelik olarak böyle bir etkinlik düzenledi.

 

Neslihan Nazlıoğlu açılış konuşmasında “Derneğimiz 172 üyesi bulunmaktadır. 172 üyemizin 142’i babalarımız ve baba adaylarımızdan oluşuyor, 20 yıllık bir derneğimiz de anneleri günü ve kadınlar günü kutlandı bizde 12’nci dönem olarak bir ilki yaşatmak istedik. Kız çocuklarımızın hayalindeki ilerideki eş seçimlerinde önemli etken babalarımız, erkek çocuklarımızın rol model babalarımız BESİAD ailemizin de büyük sayısı babalarımızdan oluşuyor hep beraber babalar gününüzü kutlamak istedik, dedi.  Sözlerine 12’nci dönem yönetimi kurulu olarak faaliyet ve çalışmalarında bahsetti.

 

Katılım sağlayan üyelere hediyeleri başkan ve yönetim kurulu ile birlikte verildi. Organizasyon yetenekli lise öğrencisi Ali Cengiz’in keman dinletisi ile başladı.   Psikolog Özge Çivci’nin Babaların çocukların hayatındaki önemine dair söyleşi ile devam etti. Özge Çivci söyleşinin bitiminde Kemal Varol’un Küfran şiirine ve Cemal Süreyya’nın Sizin Hiç Babanız Öldü mü? şiirin den birer mısra söyleyerek bitirdi ve duygu dolu anlar yaşandı.

 

Ardından yeni üyelere plaketleri takdim yapıldı.  Üyeler bu anlamlı organizasyon için Başkan Neslihan Nazlıoğlu’na ve yönetime teşekkürlerini iletti. Toplu bir fotoğraf alınarak organizasyon sona erdi.