• Nevavprestij
POLİTİKA Haber Girişi : 30 Aralık 2019 15:39

AK Parti'li Demir'den yeni yıl mesajı

AK Parti'li Demir'den yeni yıl mesajı
AK Parti Muğla Milletvekili Demir,  “Geride bıraktığımız 2019 yılını değerlendirdiğimizde Muğlamız için her açıdan kazanımlarla dolu olarak tamamladık. 2020 yılı hedefimiz ise Muğla’yı cazibe merkezi haline getirmek olacak” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, 2020 hedeflerini açıkladı. Demir “İlimiz ve ilçelerimiz Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliği ve yürüttüğümüz çalışmalar sonucu tüm bakanlıklarımızdan önemli yatırımlar aldı. 2019 yılı içinde Muğlamız ve tüm ilçelerinde önemli yatırımları hayata geçirdik, geçirmeye devam ediyoruz.” dedi.

voyage otel

AK Parti kadrolarının vatandaşların hayatını kolaylaştırmak adına durmaksızın çalıştığını belirten Demir “Muğla’da yaşayan, Muğla’dan geçimini sağlayan tüm hemşehrilerimizin olduğu gibi öğrencilerimiz, sağlık çalışanlarımız, esnafımız, vatandaşlarımız, engellilerimiz, yatırımcılarımız, işçilerimiz, çiftçilerimiz başta olmak üzere toplumumuzun farklı kesimlerinin hayatlarını kolaylaştırmak,  kamu hizmetlerinden daha etkin biçimde yararlanabilmeleri için AK Parti kadroları olarak durmaksızın çalışmaktayız.” Dedi.

 

 MUĞLA’YI 2020’DE CAZİBE MERKEZİ HALİNE GETİRECEĞİZ

 

Çalışmalarına destek verenlere teşekkür eden Demir, “2020 yılında da Muğlamız ve tüm ilçeleri için gayretlerimizi artırarak sürdüreceğiz. Hedefimiz, tüm hemşehrilerimizin ilimizde yaşamaktan gurur duymasını sağlamak, Muğla’nın bir cazibe merkezi olmasını sağlamaktır. 2019 yılı içinde çalışmalarımıza destek veren başta basın mensuplarımız olmak üzere, tüm bürokratlarımıza, teşkilat mensuplarımıza, partimize gönül verenlere ve kendini Muğlalı hissederek, Bodrum’da, Milas’ta, Fethiye’de, Yatağan’da, Ula’da, Köyceğiz’de, Datça’da, Yatağan’da, Ortaca’da, Dalaman’da, Köyceğiz’de Marmaris’te, Menteşe’de, velhasıl Muğlamızın her köşesinde çalışmalarımıza katkı koyan, destekleyenlere çok teşekkür ediyorum.Bu duygu ve düşüncelerle 2020’nin tüm güzellikleri yansıtması dileğiyle, sizlerin yeni yılını tebrik ediyor, sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum.” diye konuştu.