• Nevavprestij
ÇEVRE -YAŞAM Haber Girişi : 18 Kasım 2019 10:34

Ünlü oyuncunun banyo pozları yürek hoplattı!

Ünlü oyuncunun banyo pozları yürek hoplattı!
ABD'li oyuncu Bella Thorne, Instagram hesabından üstsüz fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraflar yüz binlerce beğeni aldı

Geçtiğimiz günlerde +18 film sitesinde yönetmen koltuğuna oturan ABD'li oyuncu Bella Thorne, sosyal medyadaki cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

voyage otel

Duş sonrası paylaştığı yarı çıplak pozuyla tüm dikkatleri üzerine çeken 22 yaşındaki oyuncunun fotoğrafına, kısa sürede bir milyonun üzerinde beğeni geldi.

Instagram'da 21 milyon takipçisi bulunan Thorne, yalnızca cesur pozları değil, sıra dışı yaşam tarzıyla da magazin gündemini meşgul eden bir isim.

24 yaşındaki oyuncu Bella Thorne'nun fotoğrafları, yüzlerin ve seslerin, kolaylıkla başka videolara aktarılabildiği ve 'çağın en tehlikeli dijital icadı' olarak tanımlanan 'deepfake' yoluyla, cinsel içerikli bir filmde kullanılmıştı.

Skandal hakkında BBC'ye konuşan genç oyuncu, ''Bu görüntüler ortalıkta dolaşıyor ve herkes onun ben olduğunu sanıyor. Babam hakkımda konuştuğum bölümü almışlar, bir şeyler söyleyip 'Ama onu özlüyorum' diyorum. Ve açık ki babamı kaybetmişim. Bu görüntümü, kendini tatmin eden bir kadın görüntüsüyle birleştirmişler... '' diyerek gözyaşı dökmüştü.

 

Thorne, ''Sosyal medyada hayatınızda kötü giden şeyleri hiç paylaşmıyorsunuz. Ben de kendi yolumdan gidip iyi şeyleri olduğu kadar kötü de paylaşmaya ve insanlara incinmenin doğal olduğunu göstermeye çalışıyorum.'' sözleriyle, ruh sağlığı konusunda yeni bir farkındalık yarattığını da söyledi.

 

Cinsel içerikli video paylaşım sitesinden, ''En iyi cinsel içerikli film yönetmeni'' ödülü alan genç oyuncu, ''Bu ödülü aldığım için çok müteşekkirim ve onur duyuyorum, kelimenin tam anlamıyla, sadece sevdiğim şeyi yaptığım için...'' diyerek mutluluğunu dile getirmişti.

 

 

Kaynak: Sabah