SPOR Düzenleme Tarihi : 19 Eylül 2020 15:43 Haber Girişi : 19 Eylül 2020 15:47

Plajda heyecan devam ediyor

Pandemi kuralları nedeniyle seyircisiz oynanacak olan turnuvadaki final maçları, İzmir Tube üzerinden  canlı yayınlanacak. Kadınlar finali, saat 16.15.’te, erkekler finali saat 17.15’te olacak. Şampiyonanın ödül töreni ise saat 18.15’te gerçekleşecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği pandemi döneminin en büyük uluslararası organizasyonu U18 Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası'nda Türk ekipler elendi. Final serisi oynayacak ekipler, bu akşam belli olacak.

radisson ilanı

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği U-18 Avrupa Plaj Voleybol Şampiyonası'nda heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Türk ekipleri, Necmi Ayberk Güllük-Batuhan Kuru, Furkan Ramazan Kaplan-Sacit Kurt, Bahadır Utku Keskin-Ahmet Can Tur, Tuana Dinçer-Melisa ÖzşarPamucak Plajı'ndaki şampiyonaya veda etti. Kadınlar ve erkeklerde final serisi oynayacak dörder ekip ise bu akşam belli olacak.

 

Finaller, 20 Eylül Pazar günü oynanacak ve şampiyonlar kupalarına kavuşacak. Pandemi kuralları nedeniyle seyircisiz oynanacak olan turnuvadaki final maçları, İzmir Tube üzerinden  canlı yayınlanacak. Kadınlar finali, saat 16.15.’te, erkekler finali saat 17.15’te olacak. Şampiyonanın ödül töreni ise saat 18.15’te gerçekleşecek.

 

Organizasyona, kadınlarda 21 ülkeden 58 sporcu, erkeklerde de 24 ülkeden 70 sporcu katılmıştı.