KÜLTÜR-SANAT Haber Girişi : 22 Şubat 2021 17:32

Paranoid: Her Şey Sil Baştan’’ Sinema Filmi

Yönetmenliğini, Doğuş Arslan’ın yaptığı, başrollerini, ünlü oyuncu Emre Tetikel ’in, Meryem Turan ile paylaştığı ‘’Paranoid: Her Şey Sil Baştan’’, 19 Mart 2021’de, B Kare Film tarafından, gösterime giriyor.

Haber Merkezi -  Yönetmenliğini, Doğuş Arslan’ın yaptığı, başrollerini, ünlü oyuncu Emre Tetikel ’in, Meryem Turan ile paylaştığı ‘’Paranoid: Her Şey Sil Baştan’’, 19 Mart 2021’de, B Kare Film tarafından, gösterime giriyor.

radisson ilanı

Gerçek olayların ve karakterlerin anlatıldığı, Gerilim türündeki bu filminvher saniyesinde, akıl sağlığının ne kadar önemli olduğunu vurgulanıyor.

Müziklerini Toprak Kardeşler’ in üstlendiği Senaryo, 2019 yılında, İstanbul'un ücra bir semtinde bulunan sanatoryumda yaşanan çok garip olaylar konu alıyor. Hikâye, Mitat ve Masal adında iki farklı karakterin, hayatlarının sanatoryumda kesişmesi üzerine ilerliyor.

2. ve 3. Serisinin hazırlığına şimdiden başlanan, gerçek olaylara dayanan bu filmde, anlatılan tüm garip olaylar, seyirciyi dehşete düşürecek sırlar barından bir öykü ile birleşiyor.