• velx
POLİTİKA Düzenleme Tarihi : 01 Ekim 2020 11:14 Haber Girişi : 01 Ekim 2020 11:15

MHP Görev Dağılımını Yaptı!

Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı’nda 6 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Kongre sonrası, Parti içi görev dağılımı belli oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum İlçe Teşkilatı’nın 6 Eylül günü yapılan 13. Olağan Kongresi’ne tek aday olarak seçime giren mevcut ilçe başkanı ve Bodrum Belediyesi meclis üyesi Bahattin Kul, yeniden ilçe başkanı olmuştu. Kongrenin ardından parti içi görev dağılımı, Bahattin Kul başkanlığında toplanan Yönetim Kurulu tarafından belirlendi. 

radisson ilanı

İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Bahattin Kul'un, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye teşekkürüyle başlayan basın açıklamasında şu ifadeler kullanıldı;

“Bu güzel, kıymetli, coşkulu bir yolculuğun başlangıcıdır, biliyoruz. Ülkümüzü; vatanımızı, bayrağımızı seven, yeni milliyetçi dostlarla tanışacağımıza, değerleneceğimize ve değer katacağımıza olan inancımız sonsuzdur. Biz, içinde vatan sevgisi olan herkese kendimizi anlatmak hayali ile buradayız. Biliyoruz ki, anlattığımızda içimizdeki doğruluğu, merhameti, saygıyı, içtenliği göreceksiniz. Biliyoruz ki, yan yana olmanın verdiği güveni hissedeceksiniz ve yine biliyoruz ki sizler için çalışmamıza izin vereceksiniz. Bugünden itibaren; geçmişe takılı kalmadan, kişisel çıkarlardan uzak ve katılımcı demokrasiyi ön planda tutarak, fikir birlikteliği oluşturacağız. Ben değil, biz anlayışını önemsiyoruz. Çoğulcu ve demokrasiye dayalı bir yönetim sağlamanın şartının da, bu olduğunun bilincindeyiz. Ayrıca, ilkeli ve seviyeli siyasi bir dil kullanarak söylemler geliştireceğiz. Amacımız; herkese kucak açan bir anlayışla, küskünlerle barışarak, el ele vermek sureti ile yeni bir döneme merhaba demek ve geleceği yeniden kurgulamak olacaktır. Lider, Teşkilat, Doktrin… Kırmızı çizgimizdir…”