POLİTİKA Haber Girişi : 12 Kasım 2019 10:04

MHP'de görev dağılımı belli oldu!

MHP Aydın’da görev dağılımı belli oldu! Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından atanan Aydın il başkanlığına atanan Burak Pehlivan, yeni yönetimini belirledi   

MHP İl Başkanı Burak Pehlivan, yönetimini belirledi. Toplantı sonunda açıklama yapann Pehlivan,  “Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Teşkilatlarımız; yürekli efe hemşerilerimizin her zaman yakınında ve yanındadır" ifadelerini kullandı.

radisson ilanı


Pehlivan, "‘Her şey Aydın kenti, her şey hemşerilerimiz için’ anlayışı ile bize duyulan güven ve emaneti emin kılmanın gayretindeyiz. Atatürk’ümüzün bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyetimizi 2023 hedeflerine güçlü taşımak, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in mirası Milliyetçi Hareket Partimizi, emanetin emini MHP Genel Başkanımız Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin izinde yarınlara güçlü taşımak, Cumhur İttifakı ilkelerinde, sürdürülebilir ve sürekli artan kaliteli siyaseti güçlendirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın Bey’in tensipleri, Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatlarıyla atanan MHP Aydın İl Yönetimi olağan toplantısında belirlenen görev dağılımı aşağıdaki şekildedir. Kutlu davamıza, cennet Aydın kentimize ve camiamıza hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ederim. Allah yar ve yardımcımızdır” dedi.

 

GÖREV DAĞILIMI BÖYLE OLDU!

 

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan başkanlığındaki yeni yönetimin görev dağılımı şu şekilde oluştu:
İl Sekreteri Hüseyin Hanay, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ümit Örü, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kasım Durmaz, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mevlüt Burak Kaptan, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Gökhan Dağlıoğlu, Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cafer Mwnderes, Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Esmek, Mesleki ve STK ile İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zafer Erzurum,
Araştırma-Strateji Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Güneri Yörükoğlu, Türk Dünyasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Koray Yılmaz ve İl Muhasibi Ahmet Adıgüzel.