• velx
GÜNCEL Haber Girişi : 25 Ağustos 2022 11:40

MHP Bodrum İlçe Başkanı’ndan suç duyurusu

MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, son günlerde kendisi ve ailesi hakkında sosyal medya ve yorumlarda yer alan asılsız paylaşımlar hakkında suç duyurusunda bulundu .

BODRUM - MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, kendisi ve ailesi hakkında son günlerde sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde iftira dolu paylaşımlar yapıldığını söyledi. Asılsız iddialar yüzünden bir çok mesaj aldığını söyleyen Bilgi, bu paylaşımlar hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

neva prestij yapı

 

“KİMİN ELİNDE BELGE BİLGİ VARSA SAVCILIĞA SUNSUN!”

 

Yapılan paylaşımların sahte hesaplar üzerinden ve çoğunun yurt dışı kaynaklı olduğunu tespit ettiklerini belirten İbrahim Bilgi; “Benim ve ailem hakkında bu paylaşımlarda mesnetsiz, yalan dolu, hakaret içeren iftira ve dedikodular var. Ayrıca gizlilik ihlali de yapılıyor. Bir insana iftira atmak bu kadar kolay olmamalı. Avukatım vasıtasıyla bu yalan dolan, iftira ve hakaret dolu paylaşımlar hakkında suç duyurusunda bulunduk. Bu yalanları söyleyenlere, ortak olanlara ve herkese sesleniyorum; kimin elinde ne belge bilgi varsa, buyursun savcılığa sunsun, bizi rezil etsin. Hukuki süreci başlattık. Türk Adaleti’ne güveniyorum” dedi