• Nevavprestij
ÇEVRE -YAŞAM Haber Girişi : 18 Kasım 2019 10:47

Melisa Şenolsun'un elbisesi olay oldu!

Melisa Şenolsun'un elbisesi olay oldu!
Oyuncu Melisa Şenolsun, Los Angeles'ta yapılan Hollywood Türk Filmleri Festivali'nde derin göğüs ve bacak dekolteli elbisesi olay oldu. Melisa'nın elbisesine takipçilerinin tepkisi ise "Giyinmeseymiş, zahmet etmiş" oldu.

Netflix'in ikinci Türk orijinal dizisi Atiye'de Beren Saat ile başrolü paylaşacak olan Melisa Şenolsun, Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleri ve Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği iş birliğinde düzenlenen '2. Hollywood Türk Filmleri Festivali'nin kapanış törenine katıldı. Şenolsun cesur elbisesiyle görenlerin ağzını açık bıraktı.

voyage otel

 

SIRT VE BACAK DEKOLTELİ ELBİSE GİYDİ

 

Şenolsun, sırt ve bacak dekolteli kıyafetiyle gecenin en çok dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Şenolsun kıyafetiyle verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak gecede Türkiye'yi temsil eden Şenolsun, takipçileri tarafından topa tutuldu. 23 yaşındaki oyuncuya sosyal medya kullanıcıları eleştiri dolu yorumlar yaptı.

 

Melisa Şenolsun, derin sırt ve bacak dekolteli elbisesiyle tepki çekti Kullanıcılar, "Ne sırtı ne bacağı! Allah aşkına bütün göğüsleri dışarıda, 'Giyinmiş mi?' diyor ben kıyafet göremiyorum bu nasıl elbise" yorumlarıyla Şenolsun'u beğenmediklerini dile getirdiler.