• Nevavprestij
GÜNCEL Haber Girişi : 02 Eylül 2023 17:28

MARMARİS’TE 1455 GENÇ FİDAN OKULA HAZIR

MARMARİS’TE 1455 GENÇ FİDAN OKULA HAZIR

Marmaris Belediyesi’nin çocuklara yönelik 13 branşta açtığı ücretsiz yaz kurslarının kapanış töreni Amfi Tiyatro’da gerçekleşti. 1455 öğrencinin eğitim aldığı kursların kapanış törenine, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay da katıldı.

voyage otel

  Marmaris Belediyesinden verilen bilgiye göre; Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün çocukların fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak ve yaz aylarını verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği kurslar, 6 Temmuz’da başladı. 13 branşta 5 -17 yaş aralığındaki 1455 çocuğun devam ettiği kurslarda halk oyunları, bale, yüzme, drama, masa tenisi, ritim perküsyon, çocuk pilatesi, modern dans, zumba, crosfit, jimnastik, resim ve Latin dansı branşlarında eğitimler verildi. Kursların kapanış töreninde ise öğrenciler sahneye çıkarak öğrendiklerini sergiledi. Dans, halk oyunları, zumba, ritim gibi gösteriler sunan çocuklar büyük alkış aldı.

 

GELECEĞİMİZ OLAN ÇOCUKLARIMIZA DESTEĞE DEVAM

 

  Ailelerin büyük ilgi gösterdiği kapanış töreninde eğitmenlere teşekkür belgesi veren Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, burada yaptığı konuşmasında, “Çocuklarımız için çok verimli bir yaz tatili oldu. Geleceğimiz olan çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz. Hepsini tek tek tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum” dedi. AjansCANKA