• velx
GÜNCEL Haber Girişi : 21 Eylül 2022 23:04

Mahmut Kocadon’un listesinde kimler var?

Kocadon'un listesinde sürpriz isimler kendilerine yer buldu. Tam liste şu şekilde:

2 Ekim'de yapılacak olan Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Yönetim Kurulu Başkanlığı için adaylığını açıklayan mevcut Başkan Mahmut Serdar Kocadon'un listesi beli oldu. Listede sürpriz isimler kendilerine yer buldu.

radisson ilanı

 

Tam liste şu şekilde:

 

 

01nolu – Tarım-Hayvancılık ve Gıda Sektörü

 

Zeyyat Aybey, Murat Pahna, Berrin Işıl Tan, Bekir Kolçak, Servet Kahraman, Ferda Özkan Gül, Halil Günay, Rafet Kaya, Pembe Atakan, Ferhat Acar, Mevlüt Demirağ, Yalçın Öztürk, Cafer Kavşut, Başak Genç

 

02nolu – İnşaat Sektörü

 

İlhan Ersan, İbrahim Akkaya, Semayi Yaman, Duygu Ağırman, Sertaç Eyibilir, Ali Mutlu Köse, Selahattin Polat, Serkan Eroğlu, Numan Balaban, Nihat Agu, Göze Şahin

 

03nolu – Dayanıklı Tük.-Mobilya-Kırtasiye-Matbaa-Baskı Sektörü

 

Hakan Kocair, Gürkan Topan, Sinan Cingöz, Gamze Demirci, Meral Yamaner, Selim Kısaoğlu, Tamer Avcı, Furkan Akkartal, Fatih Kuntay, Hakan Karabey, Feyim Karadağ, Cengiz Ranitkan, Gökhan Serpin, Burcu Yamaner

 

04nolu – Seyahat Acentaları-Taşımacılık ve Otomotiv Sektörü

 

Arif Ceylan Satı, Süleyman Uysal, Aydın Güven, Rukiye Dengiz, Volkan Çiçek, Mustafa Demir, Hasan Akkın, Barış Kılıçarslan, Arda Fikret Yılmaz, Hacı Emir Erkan

 

05nolu – Konaklama Sektörü

 

Mahmut Serdar Kocadon, Toros Demirdöven, Gürhan Gider, Alişir Şahin, Yasemin Akpınar, Caner Tuna, Mustafa Gülteş, Can Kuriş, Eray Yaşyerli, Rüya Karatoprak, Tuğçe Sarsılmaz

 

06nolu – Restoran-Eğlence Sektörü

 

Atilla Serttaş, Hüseyin Boyacı, Altan Atilla, Ağıt Turan, Gülbin Dirik, Macit Oğuzata, Şevki Ekmekci, Hüseyin Görgülü, Atılay Beytorun, İlkut Dümeke, Hasan Subaşı, Necmettin Kılıç

 

07nolu – Tekstil ve Kişisel Kullanıma Yönelik Ürünler Sektörü

 

Fatma Nur Tuncer, Engin Başol, Fadıl Yamanoğlu, Burç Sağlam, Bora Erkuş

 

08nolu – Finans Kuruluşları Sektörü

 

Uğur Özçayır, Ali Rıza Akdolu, Özer Yaldızipek, Aslı Açıkalın, Fulya Şeyken, Mehtap Akpınar, Nilay Kurşunoğlu

 

09nolu – Yat İmalat-İşletmecilik ve Su Sporları Sektörü

 

Aylin Kaya, Erdem Ağan, Ethem Yavaş, Halil Durmaz, Hasan Hüseyin Koç, Hasan Öztabak, Hüseyin Gözütok, Hüseyin Özsu, Köksal Demirdağ, Mehmet Tepe, Metin Akbaş, Mustafa Güneri, Remzi Yorulmaz, Selda Tural Algon

 

10nolu – Hizmetler Sektörü

 

Gülnaz Aydın, Evin Mut, Vildan Tekin, Şenol Altuntaş, Müge Şengül, Mahmut Özgür Yağcı, Elvan Bilgin, İzzet Göksel Esen, İlker Oral, Necati Öktem Atıcı, Berdan Köroğlu, Fatih Efe