POLİTİKA Haber Girişi : 13 Aralık 2023 16:21

Köroğlu: Güçlüden değil, halktan bir yönetim olacak

Köroğlu: Güçlüden değil, halktan bir yönetim olacak

25 kişinin Belediye Başkanlığına aday adayı olduğu CHP'de, isteyen adaylar parti binası önünde kurulan kürsüye çıkarak projelerini anlatıyor. Bu kapsamdan Emre Köroğlu, partililere seslendi.

voyage otel

 

 

 

Örgüt vurgusu yapan  İbrahim Emre Köroğlu, “Uzun zamandır, örgüt faaliyetleri ve seçim süreçlerinde, hep birlikte birçok çalışmaya imza atmış olduğum bu yapının ne zorluklarla ne özverilerle mücadele ettiğini iyi bilenlerdenim. Mesela, bana biri gelip Cumhuriyet Halk Partisini, partili olmayı, iki kelimeyle anlat dese; Emek ve fedakarlık derim. Bu nedenle ilçe başkanımın ve yönetiminin ve sizlerin huzurunda ifade etmek isterim ki; Seçimler dahil, ne zaman ve ne şekilde Emre Köroğlu’na ihtiyaç olursa, koşa koşa görev ayırt etmeksizin, dün olduğu gibi bugün de aynı emek ve fedakârlıkla partimin emrindeyim dostlar. Sevdalısı olduğum Bodrum’un, belediye başkanlığına adaylığımı büyük bir coşku ve mutlulukla sizlerle paylaşıyorum. Bodrum’da yaşamanın, Bodrum’da nefes almanın, Bodrum’da güne başlamanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyor ve sizler gibi bu eşsiz kasabayı çok seviyorum. İşte bu yüzden, her şey Bodrum’la güzel ve Bodrum’da, sizlerle güzel.” dedi. 

 

 

Yetkin bir ekiple yola çıktığını, güçlüden değil, halktan ve haklıdan yana kararlı bir tavır koyan bir yönetim anlayışıyla hizmet edeceğini vurgulayan Köroğlu, ”Maalesef ne kadar büyük bir metropole dönüşmüş gibi olsa da; Bu benzersiz mavi gözlü, beyaz dokulu kentimizde mutluyuz ve bu mutluluğun sonsuza kadar sürmesi, ondan aldığımızdan çok daha fazlasını ona vermekle mümkün olacaktır. Bodrum’dan aldığımızdan çok daha fazlasını Bodrum’a geri kazandırmak, ona sadakatle bağlı olmak, onu küresel sermayenin, köktenrantçı iktidarın iş birlikçilerinden korumak, mirasyedi değil miras bırakan olmak için; Bodrum Belediye Başkanlığı adaylığımı onurla, gururla, sevinçle, coşkuyla bir kez daha ifade ediyorum. Her şey Bodrumla güzel.” diye konuştu.