GÜNCEL Haber Girişi : 19 Nisan 2024 13:49

Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi

Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi
Organizasyon, her yıl olduğu gibi sergi ve söyleşi etkinliği ile başlayacak. Ralli, drift, pist ve offroad yarış araçları sergisine ise 22-27 Nisan tarihleri arasında Oasis Bodrum ev sahipliği yapacak.

Rally Bodrum 2024 Koordinasyon Toplantısı, Bodrum Kaymakamımız Sayın Mustafa Çit başkanlığında  Ralli Merkezi Duja Hotel Bodrum'da gerçekleştirildi.

voyage otel

 

Toplantıya Muğla Jandarma Komutanlığı, Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı, Milas İlçe Jandarma Komutanlığı, Milas Emniyet Müdürlüğü, Bodrum İlçe Trafik Şube Müdürlüğü, Bodrum İlçe Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi, Muğla 911, Bodrum Offroad Spor Kulübü ve Duja Hotel yetkilileri ile KAROSK Başkanı Atıl Atılgan, KAROSK yöneticileri Ayça Öztürk, Mustafa Er ile yarışın Güvenlik Sorumlusu Murat Taşlıdağ katıldılar.

 

Bodrum Kaymakamlığı, Milas Kaymakamlığı, Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Bodrum Belediyesi'nin desteklediği organizasyon, 26 Nisan Cuma akşamı Bodrum Kalesi'nde sporcularla fotoğraf çekimi ile başlayacak. Ardından saat 20.30'da Bodrum Belediye Meydanı'nda gerçekleştirilecek start seremonisi ile ralli heyecanı resmen başlayacak.

 

Ace Of Mice En İyi Spor Etkinliği branşında jüri özel ödülü alan Rally Bodrum, 'ilk ödüllü ralli' unvanını taşıyor. Organizasyon, her yıl olduğu gibi sergi ve söyleşi etkinliği ile başlayacak. Ralli, drift, pist ve offroad yarış araçları sergisine ise 22-27 Nisan tarihleri arasında Oasis Bodrum ev sahipliği yapacak.

2024 sezonunun bu önemli randevusunda, Bodrum'un doğal güzelliklerini gözler önüne seren asfalt zeminli etaplara bu yıl Milas bölgesinden yeni etaplar da eklendi. İki gün boyunca devam edecek olan mücadele, Cumartesi günü Milas-Bodrum arasındaki 3 özel etapta, Pazar günü ise Bodrum'da yer alan 3 özel etapta yaşanacak. Zorlu ralli, 28 Nisan Pazar günü finiş seremonisi ve ödül töreni ile son bulacak.