POLİTİKA Haber Girişi : 25 Ağustos 2021 16:48

Kılıçdaroğlu Bodrum ve Milas orman yangın bölgelerine geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cuma günü Muğla’nın Milas ve Bodrum ilçelerinde yanan alanları ziyaret edeceği açıklandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Muğla ilinde yanan ormanlık alanlardaki dağ köylerine iki günlük ziyarette bulunacağı açıklandı. Kılıçdaroğlu 27 Ağustos 2021 Cuma günü saat 9.30’da Bodrum Koordine Merkezi ve Yukarı Mazı Mahallesi gezisi ile ziyaretlerine başlayacak ardından saat 10.30’da Türkevleri Mahallesi ziyaretini gerçekleştirecek. Saat 11.00’da Milas ziyaretlerine başlayacak olan Kılıçdaroğlu, ilk olarak Ören Mahallesi’ni, saat 11.30’da ise Milas Akbelen Orman alanında ağaçların kesilmemesi için direniş göstermeye devam ederek vatandaşlarla bir araya gelecek.

radisson ilanı

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Milas ziyaretinin ardından saat 12.30’da başlayacak Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısına katılacak. Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısının ardından basın mensuplarına basın açıklaması yapacak olan Kılıçdaroğlu, saat 16.45’te Marmaris Osmaniye Mahallesine bir ziyaret gerçekleştirecek. Köyceğiz Sazak Mahallesinde taziye ziyareti gerçekleştirecek olan Kılıçdaroğlu ilk günkü programını Muğla merkezde tamamlayacak.