ÇEVRE -YAŞAM Haber Girişi : 06 Nisan 2022 09:56

İyilik Şenliği için geri sayım başladı

İsteyen herkesin ziyaret edebileceği alışveriş şenliğinde ziyaretçiler Anneler Günü öncesi sevdikleri için hediyeler alırken aynı zamanda engelli öğrencilerin eğitimine de katkıda bulunmuş olacaklar.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın ilki 2018 yılında gerçekleşen ancak pandemi nedeniyle ara verilen İyilik Şenliği için Bodrum Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri’nden oluşan organizasyon  organizasyon detaylarını konuşmak için Marina Yacht Club’da bir araya geldi.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın ilki 2018 yılında gerçekleşen; öğrencileri ve aileleri yararına yaptığı çalışmaları desteklemek, farkındalık ve kaynak yaratmak amacıyla düzenlediği 2. Geleneksel İyilik Şenliği’nde ziyaretçileri keyif dolu bir gün bekliyor. Bu sene 7 Mayıs Cumartesi günü, 11:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliğin mekan sponsoru yine Bodrum Marina Yacht Club olacak.

 

İsteyen herkesin ziyaret edebileceği alışveriş şenliğinde ziyaretçiler Anneler Günü öncesi sevdikleri için hediyeler alırken aynı zamanda engelli öğrencilerin eğitimine de katkıda bulunmuş olacaklar.

Katılımcı firmalardan sağlanan stant gelirleri, seminer/atölye ve çekiliş bileti ücretlerinin tamamı Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın projelerine ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan engelli öğrencilere aktarılacak. Bu yıl yine yerel ve ulusal birçok tanınmış marka sosyal sorumluluk bilinci ile şenlikteki yerini alacak. Ziyaretçiler; takıdan giyime, dekorasyondan tekstile, kozmetikten aksesuara, birçok markanın ürünlerini bir arada bulabilecekler. İyilik Şenliğinde ziyaretçiler alışverişin yanı sıra hobi, sağlık ve kişisel gelişim alanlarında atölyeleri izleme veya katılma imkanı da bulabilecek.

Etkinlikte hazırlanan sürprizlerden biri de hediye çekilişi olacak. Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı öğrencilerinin de kısa bir gösteri sunacağı ve herkesin keyifli zaman geçireceği bu etkinlikte yerinizi alıp engelli öğrenciler ve aileleri için yürütülen projelere destek olabilirsiniz.