POLİTİKA Haber Girişi : 25 Şubat 2020 15:18

İYİ Parti Bodrum teşkilatında kongre heyecanı 

İYİ Parti Bodrum İlçe Teşkilatı 2.Olağan Kongresine hazırlanıyor.  01 Mart Pazar günü  yapılacak kongrede parti kadroları yenilenecek.

İYİ Parti Bodrum teşkilatında kongre heyecanı 
25.02.20200116 kez okundu 

radisson ilanı


İyi Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber yaptığı yazılı açıklama ile “2. Olağan Kongremizi 1 Mart 2020 Pazar günü Saat 11.00‘de Konacık Mahallesinde bulunan Herodot Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz…” dedi.Fatih Bozoğlu/Bodrum Gündem 

 İYİ Parti Bodrum İlçe Teşkilatı 2.Olağan Kongresine hazırlanıyor.  01 Mart Pazar günü  yapılacak kongrede parti kadroları yenilenecek. Güçlü bir yapı hedefleyen İyi Parti, tüm çalışmalarını bu yönlü gerçekleştiriyor.

Kongreye dair yazılı açıklama yapan İyi Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber, Türk siyasetinin en genç partisi vurgusu yaptı. Kanber, "Değerli Bodrumlu Hemşerilerimiz, Bildiğiniz üzere, İYİ Parti, milletimizin adaletin tesisi ve çoğulcu demokrasinin yeniden inşası için toplumsal bir talep üzerine doğmuş, henüz iki yaşını yeni doldurmuş, Türk siyasetinin en genç partisidir. 25 Ekim 2017 tarihinde kurulan İYİ Parti, kurulduğu günden bugüne değin, akılcı öneri ve kullandığımız zarafet, nezaket ve birleştirici diliyle, insanımızın geleceğe ümitle bakabilmesinin önünü açmıştır. İYİ Parti’nin kurulmasıyla Türk siyasi hayatında birçok şey değişmiştir. İYİ Parti bu sorumluluklarının bilincinde olarak ve milletine vaadi olan adalet ve demokrasiyi önce kendi içerisinde gerçekleştirmek üzere, Genel Başkanımız ve onun çizdiği istikamette siyaset yapan ve Türkiye’ye iyilikler vadeden partimiz, sadece ortaya çıkan sonuçlarla değil, izlenen yöntemlerle de yakından ilgilenmektedir. Bu yöntemlerin “demokratik yöntemler” olmasına özel önem atfetmektedir" dedi.

 

Kanber; Tüm halkımızı 2. Olağan kongremize davet ediyoruz…

 

Kongere güçlü bir katılım olması çağrısı yapan Kanber basın açıklamasını “Bizlerde Bodrum İlçe Başkanlığı olarak 2. Olağan Kongremizi 1 Mart 2020 Pazar günü Saat 11.00 ‘da Konacık Mahallesinde bulunan Herodot Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz. Tüm halkımızı 2. Olağan kongremize davet ediyor, katılımlarınızdan onur duyacağımızı belirtmek istiyorum… Saygılarımla…” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.