• Nevavprestij
SPOR Haber Girişi : 10 Haziran 2024 12:03

Gümbet Yelken Spor Kulübü kongresini gerçekleştirdi

Gümbet Yelken Spor Kulübü  kongresini gerçekleştirdi
Kozan, "Türkiye'mizin marka kenti olma yolunda emin adımlarla yürüyen Bodrum’a, sporcuların ve spor hayatının katacağı değeri biliyoruz. Marka kent olma yolundaki en önemli parametrenin spor olduğunu önemseyerek bu yolda emin adımlarla yürüyoruz." dedi

Gümbet Yelken Kulübü, kuruluşunu  tamamlayarak  geniş bir katılımcı kitlesi ile ilk olağan  Kongresini gerçekleştirdi.  Yapılan Kongrede Genel Kurul ve Yönetim kadroları seçildi. 

voyage otel

Tek listenin aday gösterildiği Kongrede Kulüp Yönetim Kurulu başkanlığına, Avni Kozan, Başkan Yardımcılığına, Yılmaz Mansuroğlu, Saymanlığa, Özkan Güçtekin, Genel Sekreterliğe Faruk Soysal, Tanıtım ve Medya Başkanlığına ise Ürfet Karatay Denetim Kurulu Başkanlığına  seçildi.

 

 

Kongrede konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Avni Kozan, mutlu olduklarını ifade ederek  “Büyük bir özveri ve takım çalışmasıyla başlayan Kurucular kurulunda yer aldığımız, Bodrum'un güzide spor kulüplerinden Gümbet Yelken Spor Kulübümüzün İlk Olağan Genel Kurulunu yapmanın kıvancı içerisindeyiz. Türkiye'mizin marka kenti olma yolunda emin adımlarla yürüyen Bodrum’a, sporcuların ve spor hayatının katacağı değeri biliyoruz. Marka kent olma yolundaki en önemli parametrenin spor olduğunu önemseyerek bu yolda emin adımlarla yürüyoruz. Gümbet‘te tesis edeceğimiz sosyal alanlar ve spor sahalarıyla, genç, dinamik ve ahlaklı nesiller yetiştirmek temel amacımız olacaktır. Yönetim Kuruluna seçilen, her biri birbirinden kıymetli ve kulübümüzü çok yükseklere taşıyacaklarına yürekten  inandığım Yönetim ve Denetim Kurulu asıl ve yedek üyelerini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Azim ve gayretle dokundukları her şeyi büyük bir kararlılıkla güzelleştireceklerine olan  inancım tamdır.  Bodrum’umuza sportif faaliyetlerde büyük katkı sağlayacağını düşündüğüm Gümbet Yelken Spor Klübümüz, birliğin dayanışmanın ve kardeşliğin odağı olacak, Gümbet’i eski güzel günlerine döndürme noktasında kaliteli çalışmalara imza atacaktır. Hep birlikte aynı ruhla bir birlerinin hayallerine ortak olan tüm kardeşlerimi kutluyorum . Bodrum'umuza Ülkemize ve gençlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”  ifadelerini kullandı.