• velx
SPOR Haber Girişi : 23 Ocak 2021 18:12

Gençlik Merkezinde İnşaat Tamamlandı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca Bitez’de yapılan Gençlik Merkezi ve Spor Salonu'nun inşaatı nihayet sona erdi. Merkez, yüklenici firma tarafından dün Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teslim edildi.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Bitez’de yapılan Gençlik Merkezi ve Spor Salonu inşaatının sona erdiğini ve yüklenici firma tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teslim edildiğini açıkladı. 

radisson ilanı

Tesisle ilgili bilgi veren Osman Gökmen, "Toplam 7.400 m2 alan üzerine kurulan, 2.700 m2 kapalı alanı bulunan tesisimizde 1000 kişilik tribün kapasiteli 1 spor salonu, 10 derslikli gençlik merkezi ve çok amaçlı salon yer alıyor. Bodrumlu gençlerimizin çok faydalanacağı bir tesis olacak. Spor salonu, Bodrum altyapısı ve sporuna büyük destek verecek. Gençlik merkezimizde gençlerimize yönelik çok önemli eğitimler verilecek. Çok amaçlı salonumuzda ise tiyatrodan konsere kadar birçok sosyal ve kültürel etkinlikler yapılacak. Bodrum’a, Bodrum gençliğine ve spora büyük hizmeti olacak bu tesisin ilçemize kazandırılmasında büyük emeği olan başta Gençlik ve Spor Bakanlığımız olmak üzere, eski ilçe başkanımız ve değerli yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. En yakın zamanda resmi açılışı yapılacak olan tesisimiz güzel Bodrumumuza hayırlı uğurlu olsun” dedi.