• Nevavprestij
POLİTİKA Haber Girişi : 28 Nisan 2020 21:44

Erdoğan'dan normalleşme süreci ile ilgili yeni açıklama

Erdoğan'dan normalleşme süreci ile ilgili yeni açıklama
Erdoğan normalleşme sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu

AKP MYK toplantısı öncesinde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hayatı bu derece sınırlandırmanın ülkemize nasıl bir maliyeti olduğunun farkındayız. Fedakarlık yapmazsak çok daha ağır kayıplar yaşayacağımızı da biliyoruz. Bir müddet daha dişimizi sıkacağız. Normalleşme takvimi olgunlaştığında paylaşacağız" dedi. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan AKP MYK toplantısı öncesinde açıklamalarda bulundu.

voyage otel

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasından satır başları şöyle: Tedbirleri uygulamaya tavizsiz devam etmemiz gerek. Bir müddet daha dişimizi sıkacağız ve güzel günlere de kavuşacağız. Fedakarlık yapmazsak çok daha ağır kayıplar yaşayacağımızı da biliyoruz.

İnşallah ülkemizde üretim çarkları yeniden dönmeye, halkımızın ve devletimizin kasası dolmaya devam edecektir. Dünyadaki değişimin mahiyeti, ülkemizin önünde çok büyük fırsat pencereleri açılmakta olduğuna işaret ediyor. Devlet ve millet olarak hep birlikte gereken iradeyi gösterip, hazırlıklarımızı tamamlayıp, çok çalışarak bu tarihi fırsatı değerlendirmekte kararlıyız.

 

Etiketler : AKP MYK