ÇEVRE -YAŞAM Haber Girişi : 11 Mart 2020 11:49

Ege'de hava durumu nasıl olacak?

Ege ve doğu bölgelerimizin parçalı yer yer çok bulutlu, İzmir, kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Marmara, Kıyı Ege ve doğu bölgelerimizin parçalı yer yer çok bulutlu, İzmir, kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde Marmara ve İç Ege ile Bolu ve Düzce çevrelerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

radisson ilanı

EGE HAVA DURUMU
Parçalı yer yer çok bulutlu, Bu sabah ilk saatlerde İzmir çevrelerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

DENİZLİ °C, 18°C
Parçalı yer yer çok bulutlu

İZMİR °C, 19°C
Parçalı yer yer çok bulutlu, bu sabah ilk saatlerde hafif sağanak yağışlı

KÜTAHYA °C, 15°C
Parçalı bulutlu, bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sisli

UŞAK °C, 15°C
Parçalı bulutlu, bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sisli

AYDIN °C, 19°C
Parçalı ve az bulutlu.

AFYONKARAHİSAR °C, 15°C
Parçalı ve az bulutlu.

MUĞLA °C, 17°C
Parçalı az bulutlu

MANİSA °C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatleri puslu.

EGE DENİZİ HAVA DURUMU
Hava Durumu: Parçalı çok bulutlu, hafif olmak üzere sağanak yağışlı, Rüzgâr: Kuzey Ege’de güney ve güneydoğudan, öğle saatlerinde güneybatıdan, akşam saatlerinde kuzeybatıdan; Güney Ege’de kuzey ve kuzeybatıdan, sabah saatlerinde güneydoğudan 2 ila 4 (10-30 km/sa), yer yer 5 (40 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5 m, Görüş: İyi.