EGE Haber Girişi : 03 Şubat 2021 12:44

Efes Selçuk'ta Belediye Ekipleri Sabaha kadar İş Başındaydı

Olumsuz hava şartları nedeniyle çalışmalarını aralıksız sürdüren Efes Selçuk Belediyesi ekipleri, bazı bölgelerde meydana gelen su birikintilerine müdahale ederek gece boyunca kontrol çalışmalarına devam etti.

Haber Merkezi -  Dün akşam saatlerinden itibaren hazırlıklı olan ekiplerin kontrollü çalışmasıyla Efes Selçuk’ta yağışlar sebebiyle herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Ekipler mazgal temizliği, mezarlık deresi, Çamlık Yolu’na akan çamur temizlenmesi ve 14 Mayıs Mahallesi’nde istinat duvarı çöken yolun temizliği için de oldukça hızlı bir çalışma ile olası olumsuzluklara karşı önlemlerini aldılar.

radisson ilanı


Efes Selçuk Belediyesi ekipleri ayrıca bir süredir cami avlusundaki bir koltuk üzerinde yatıp kalkan, iki gündür devam eden şiddetli yağmur nedeniyle naylon poşetin altına sığınan
vatandaşa da el uzattı.

Konuyu haber alan Belediye Zabıta ekipleri, vatandaşı cami avlusundan alarak bir otele yerleştirdiler. Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de sosyal medya hesaplarından belediye çalışanlarına teşekkür etti.