POLİTİKA Haber Girişi : 25 Şubat 2021 21:49

Deva Partisi Uşak İl Başkanlığı, Uşak Engel Tanımayanlar Derneği'ni Ziyaret Etti!

Deva Partisi Uşak İl Başkanlığı, Uşak Engel Tanımayanlar Derneği'ni Ziyaret Etti!
Deva Partisi Uşak İl Başkanlığı, Uşak Engel Tanımayanlar Derneği'ni Ziyaret Etti!

Deva Partisi Uşak İl Başkanlığı, Uşak Engel Tanımayanlar Derneği'ni Ziyaret Etti!

Demokrasi ve Atılım Partisi Uşak İl Yönetimi İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı önderliğinde Meslek Kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile buluşmalarını sürdürüyor. Siyasi Partiler bünyesinde dün CHP İl Yönetimini ziyaret eden Deva Partisi İl yönetimi bugünde Uşak Engel Tanımayan Derneğini ziyaret etti. DEVA Partisinin ziyaretinde Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı İl Yönetimden Sosyal Politikalar Başkanı Kübra Akar, Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Nezahat Baş, Teşkilat İşleri Başkanı Baki Yavuz Türk, Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı İsmail Çakın bulundu.

voyage otel

Deva Parti heyetini Uşak Engel Tanımayanlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Senem Özpınar karşıladı. Uşak Engel Tanımayanlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Senem Özpınar Deva Partisini yakından takip  ettiklerini belirterek derneklerinin faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

DEVA Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı'da DEVA Partisi'nin çalışma ve oluşumları hakkında görüş belirtti. Başkan Mehmet Ali Taşlı engelli vatandaşlardan gelen talepleri bire bir dinlemek için ziyaretler gerçekleştiklerini ve partisinin bu konudaki çalışmaları hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Demokrasi  ve Atılım Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı ziyarette şunları söyledi;

"DEVA Partisi olarak biz; Engelli bireyleri kısıtlayan yaşam şartlarını iyileştirecek ve onların 'Engellenen Bireyler' olmalarının önüne geçeceğiz.Yetersiz, ilerleme kaydedilmesi zor eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerini iyileştireceğiz. Nitelikli bir eğitim sistemi ile çocuklarımızı geleceğe güvenle taşıyacağız"

Dernek üyeleri ile tek tek ilgilenen ve onların taleplerini dinleyen Demokrasi  ve Atılım Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı,orada bulunan bir dernek üyesinin isteğini kırmadı. Taşlı; Engelli vatandaşımız olan Süleyman Özpınar'a özel ilgilendi ve  Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın olası Uşak ziyaretinde görüştürme ve parti rozetinin bizzat genel başkanlarının tarafından takılması isteğini kırmadı ve aralarında sözleştiler.

DEVA Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı ayrıca Deva Partisinin İl Yönetiminde mutlaka en az bir tane engelli vatandaşı bulunduracaklarını belirtti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Vatandaş 26 Şubat 2021 15:21

    Deva partisi halk için çalışıyor

  • Göksel 25 Şubat 2021 22:25

    Tebrikler Başkanım.