BODRUM ÖZEL Haber Girişi : 23 Aralık 2019 22:14

Denizciler'den Özyurt'a tam destek!

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı  Orhan Dinç’i  makamında ziyaret etti.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı  Orhan Dinç’i  makamında ziyaret etti. Ziyarete BODER yönetim kurulu üyeleri Orhan Kavala, Itır Köylü, Numan Özyurt’ta katıldı. İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi’nin üyesi olan ve 29 Aralık 2019 tarihinde İzmir’de Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından  yapılacak Türkiye Turizm Tanıtım Geliştirme Ajansı’nın İzmir Bölge Seçimleri’ne aday olan Özyurt, seçimler ve tanıtım ajansının faaliyetleri ile ilgili bilgi verdi, Dinç’ten bir Bodrumlu olarak desteğini istedi. 

 

DENİZCİLERİMİZİN DESTEĞİNİ ALMAK BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

 

Özyurt “Antalya’da iki hafta önce düzenlenen toplantıda Kuşadası, Marmaris, Fethiye, Denizli, İzmir ve Afyon’daki turizm temsilcileri beni desteklediklerini söylediler. Bugünde Orhan Dinç başkanımızı ziyaret ederek seçimlerle ilgili bilgi verdim, değerli görüşlerini ve desteğini aldım, O’da bizi ve çalışmalarımızı desteklediğini söyledi. Ege için Akdeniz için  ülkemizin turizmi için elimizden ne geliyorsa hep birlikte yapmaya hazırız. Yönetim kuruluna girdikten sonra amacım üç kişilik icra kurulunda yer alarak turizm ve tanıtım ile ilgili Ege Bölgesi’nin önemli projelerinin hayata geçirilmesini sağlamak olacak” dedi.

 

ÖZYURT’A DESTEĞİMİZ TAM

 

Başkan Orhan Dinç ise Özyurt’ a çalışmalarında başarılar dilerek tam olarak desteklediğini belirterek “

26 Ekim 2019 tarih ve 30930 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansının Teşkilatı ve Çalışma Esasları Hakkında Yönetmelik” kapsamında 19. Madde’nin 4. fıkrasında usul ve esasları belirtilen Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Yönetim Kurulu Üyeleri seçiminde aktif  olmanın hem deniz turizmine hem de deniz ticaretine çok fayda sağlayacağını biliyoruz. Bu süreç içerisinde kendisinin yanında olduğumuzu belittik ve başarılar diledik” dedi.