KÜLTÜR-SANAT Haber Girişi : 10 Kasım 2023 21:23

CHP yönetimi Akademia Vakfı'nı ziyaret etti

CHP yönetimi Akademia Vakfı'nı ziyaret etti
Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Akedemia Vakfı Başkanı Özay Kartal’ı ziyaret etti

Tarihi dokuyu koruyarak restorasyon ve yenileme çalışmaları tamamlanan Bodrum’un eski adliye binasında hizmetlerini devam ettiren Akademia Vakfı, yeni yerinde ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. 

voyage otel

En son CHP Bodrum İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri de Akademia Vakfı Başkanı Özay Kartal’ı ziyaret ederek vakfın çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

 

Bodrum’a kazandırdığı değerlerden ötürü kendisine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dileyen CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, tarihi kültürümüzü koruma ve geliştirme adına yapılan bu önemli çalışmaları desteklediklerini ifade etti. 

 

 

 

 

CHP Bodrum İlçe Başkanlığının sosyal medyasından yapılan paylaşımda ise ziyaret ile ilgili şu ifadelere yer verildi. 

 

“İlçe Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimiz bugün Akedemia Vakfı’na gerçekleştirdikleri ziyarette, Bodrum’un zengin tarihi kültür miraslarına dair değerli projeleri ve çalışmaları keşfettiler. Tarihi kültürümüzü koruma ve geliştirme adına yapılan bu önemli çalışmaları destekliyoruz. - CHP Bodrum İlçe Başkanlığı”