POLİTİKA Haber Girişi : 15 Şubat 2024 12:34

CHP Efes Selçuk'ta gençler seçime hazır

CHP Efes Selçuk'ta gençler seçime hazır
Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel Cumhuriyet Halk Partili kadınların ardından gençlerle de bir araya geldi

Gençleri inançlı ve kararlı görmenin kendisine güç verdiğini belirten Filiz Başkan “Bu seçimde ne kadar kararlı olduğumuzu ve Efes Selçuk’tan, Cumhuriyet Halk Partisi’nden ve de Cumhuriyet değerlerinden asla vazgeçmediğimizi hep beraber gösterelim” dedi.

voyage otel

 

Genişletilmiş Gençlik Kolları toplantısına CHP İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu, CHP Gençlik Kolları Başkanı Kubilay Kazmacı, CHP Kadın Kolları Başkanı Sibel Cebeci, CHP Yönetim Kurulu Üyeleri ve CHP Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda partili gençler katıldı. Seçim stratejisi için gençlerle bir araya gelen Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, gençlerin kendisine ayrı bir güç ve enerji verdiğini belirterek; bu sebeple her zaman gençlerin sesine kulak verdiğini, onların fikirlerini önemsediğini dile getirdi. Seçim sürecinde olduğu gibi her daim gençlerin katkılarının ne kadar değerli olduğunu ve seçim kampanyasının başarısı için ne kadar önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel “Cumhuriyet Halk Partisi’nin değerleri, gençlerin enerjisi, geleceğin aydınlığı… Efes Selçuk CHP’dir, CHP kalacak!” şeklinde sözlerini sonlandırdı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Efes Selçuk Gençlik Kolları yaklaşan yerel seçimler için inançlı, kararlı ve hazır olduklarını belirterek; 31 Mart akşamı,  2019 seçimlerinde olduğu gibi aynı gururla Filiz Başkan’ın yeniden belediye başkanı olacağını haykırdılar. Gençler, aynı inanç ve kararlılıkla Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel’in seçim çalışmaları için hiç vazgeçmeden çalışacakları sözünü verdiler. Parti binasında Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel ile biraya gelen CHP’li Gençler “Biz gençler seçimlere hazırız. Çünkü bu seçimde heyecan var, vazgeçmemek var, güven duymak var, samimiyet var, kararlılık var. Çünkü bu seçim ‘benim’ değil ‘bizim’ seçimimiz olacak. Bu seçim yine zaferle sonuçlanacak” dediler.