POLİTİKA Haber Girişi : 07 Ekim 2021 14:33

Çakıcı CHP’li Milas ve Bodrum Belediyelerini  hükümete şikâyet etti!

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, sosyal medya hesabından yayınladığı mektupta 'Bodrum, Milas ve Marmaris'te bu yazın' ne olduğunun hükümet tarafından araştırılmasını istedi.

Haber Merkezi - Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, “Bodrum, Milas ve Marmaris’te bu yaz ne oldu?” başlıklı mektup paylaşarak hükümetin Milas’ta ne olduğunu araştırmasını istedi. Çakıcı, mektubunun sonunda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.

radisson ilanı

Çakıcı, kendi el yazısıyla sosyal medya hesabında “Bodrum, Milas ve Marmaris’te bu yaz ne oldu?” başlıklı mektup paylaşan Alaattin Çakıcı, “Sayın devlet büyüklerimizden bir vatandaş olarak isteğim; bu il ve ilçelerle ilgili CHP’nin dile getirmediği devletimizin sorumlu olduğu yetim hakkını korumalarını kendilerinden talep ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

“ÜSTÜN AKLIN YÖNLENDİRMESİYLE DOĞRU OLMAYAN SÖYLEMLERİ…”


 Milas Belediyesi ile ilgili araştırma yapılmasını isteyen Çakıcı, mektubunda şu ifadelere yer verdi: “İkide bir sayın muhalefet lideri, ortakları ve kurmayları meclis kürsüsünde sakız gibi ağzına doladığı tank ve palet fabrikası, yetim hakkı, aş-iş konularını batı ve okyanus ötesi üst aklın yönlendirmesiyle doğru olmayan söylemleri sürekli olarak gündeme getirmektedir. Devletin ve milletin bekasını bir seferlik olsa bile şaşkınlıkla diline sürçü lisan etmedi. Milas Belediyesi ile ilgili neden bir araştırma yapmıyor. Hani o namus abidesi, yetim hakkı savunucusu tavrıyla Milas ve çevresinde olanlarla ilgili genel merkez, il ve ilçe teşkilatları bir çalışma yapmıyor. Vatandaşın görevi ülke yönetimindeki çatlaklıkları dile getirmektir”

Mektubunun devanımında AK Parti iktidarına seslenen Çakıcı, “Sayın devlet büyüklerimizden bir vatandaş olarak isteğim; bu il ve ilçelerle ilgili CHP’nin dile getirmediği, devletimizin sorumlu olduğu yetim hakkını korumalarını kendilerinden talep ediyorum” dedi.

 

ALAATİN ÇAKICI KILIÇDAROĞLU’NA NOT YAZDI

 

Çakıcı, mektubunun sonunda “Not” olarak belirttiği alanda Kılıçdaroğlu’na yüklendi. Çakıcı, “Sayın muhalefet lideri, Cumhur İttifakı’na saldıracağınıza yüzde 80 milli savunma sanayisi, tüneller, otobanlar ülkesi olduğunu, sağlık sektöründen başarılı olduklarını, terörle mücadelede dünyaya kafa tuttuğunu neden dile getiremiyorsun?” ifadelerini kullandı.