• Nevavprestij
SPOR Haber Girişi : 04 Nisan 2024 13:34

Çağdaş Bodrum'da yeni transfer sahada

Çağdaş Bodrum'da yeni transfer sahada
Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Çağdaş Bodrum, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 25. Haftada yeni transferi ile ligdeki mücadelesine devam edecek

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Çağdaş Bodrum, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 25. Haftada yeni transferi ile ligdeki mücadelesine devam edecek.

 

voyage otel

“Amar Alibegoviç’in İtalya’dan aldığı transfer sonrası güçlü ve potansiyeli yüksek bir oyuncu arayışına girdik. NBA G-League’de oynayan 24 yaşındaki Miles Norris ile sezon sonuna kadar sürecek olan bir anlaşmayı imzaladık. Son haftalarda son dakikalarda kaybettiğimiz maçlar sonrasında hatalarımızdan ders alıp, sezon sonuna kadar maç kaybetmeden ilerlemeyi hedefliyoruz.”

 

Miles Norris 15 Nisan 2000 doğumlu. 2018 yılında Oregon University, ile başlayan basketbol kariyeri, sırasıyla City College Of San Fransisco, UC Santa Barbara gibi kolej takımlarında devam etti. Norris, 2023 NBA seçmelerinden sonra, NBA G-League takımlarından College Park Skyhawks ile anlaştı. Geçtiğimiz gün Çağdaş Bodrum ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalayan, Türkiye’de sağlık kontrolleri tamamlanan Miles Norris, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 26. Hafta karşılaşmasında Samsun deplasmanında Reeder Samsunspor ile oynanacak olan maçta ilk kez forma giyecek.