• Nevavprestij
EKONOMİ Düzenleme Tarihi : 14 Ağustos 2023 14:00 Haber Girişi : 09 Ağustos 2023 14:28

Bodrum’un gözde Projesi Velux Yalıkavak’ta sona doğru! Büyük heyecana az kaldı

 Bodrum’un gözde Projesi Velux Yalıkavak’ta sona doğru! Büyük heyecana az kaldı
Bodrum’un en çok yatırım alan gözde mahalleleri olan Yalıkavak ile Gümüşlük Mahallerinin kesiştiği nokta olan Koyun Baba Mevkiinde konumlanan Bodrum’un gözde Projesi Velux Yalıkavak’ta sona gelindi.

Bodrum’un en çok yatırım alan gözde mahalleleri olan Yalıkavak ile Gümüşlük Mahallerinin kesiştiği nokta olan Koyun Baba Mevkiinde konumlanan Bodrum’un gözde Projesi Velux Yalıkavak’ta sona gelindi. Projenin yüzde 75’i bitmiş durumda. Proje bölgeye değer katacak nitelikte

voyage otel

 

 

 

 

Türkiye’nin tatil merkezlerinden olan Bodrum’da yatırım projeleri hız kesmeden sürüyor. Bu projelerden birisi de yatırım için çok tercih edilen gözde ilçenin Yalıkavak ile Gümüşlük Mahallerinin kesiştiği nokta olan Koyun Baba Mevkiinde yapımı bitme aşamasında olan Velux Yalıkavak Projesi.

 

 

 

 

BÖLGEYE DEĞER KATAN PROJE

 

 

Bu markalardan olan Velux Yalıkavak,  özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Velux Yalıkavak dünyanın dört bir yanından yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Yerli ve yabancıların büyük ilgi gösterdiği Velux Yalıkavak, uluslararası yatırımcılar başı çekiyor. Proje, yatırımcılara Koyun Baba Mevkiinde denizin mavisi ve begonvil kokuları içinde uyanacakları eşsiz deni manzarası sunuyor.  

 

 

 

İlgi çeken projenin detayları ise şöyle:

 

SF Yıldız İnşaat, Fırat Lifestyle ve Ata Yıldız Grup ortaklığındaki Velux Yalıkavak Projesi, “Doğanın içinde doğayla bütünleşik” mottosu ile “Sıfır Atık Projesi” ilke edinerek geliştirilmiş. Velux Yalıkavak Projesi, 2+1, 3+1, 5+1 ve 6+1 seçenekleri ile tümü denizi görecek şekilde konumlandırılmış, 40 adet rezidans Villa, 16 İkiz Villa, 38 Müstakil Villa olmak üzere 64.000 metre kare proje toplam alanına sahip Bodrum’un yeni gözdesi olmaya aday.

 

 

Projede daire ve villaların büyüklüğü 104 ile 650 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Velux’te, her konuta özel havuzlar yer alırken, ayrıca projeye ait sahil ve iskele de bulunmakta.

 

 

 

 

İNSAN ODAKLI ÇEVRE DOSTU PROJE

 

 

 

Ayrıca projede açık otopark, balkon, ebeveyn banyosu gibi özellikleri de bulunmaktadır. Projenin sosyal olanakları arasında; açık ve kapalı havuz, mülk özelinde sahil ve iskele, spor salonu, restoran, çocuk kulübü, kuaför, spa ve kasijer hizmetleri bulunmaktadır. Böylelikle kullanıcılara hem yazın hem de kışın konforlu yaşama uygun olanaklar sunulmaktadır. Doğa ile denizi buluşturan proje Gümüşlük ile Yalıkavak arasındaki mevkide bulunuyor. Ege adaları manzarasına sahip Velux Projesi, Yalıkavak Marina’ya sadece 5 dakika mesafede yer alıyor.

 

 

 

Bir artısı olan projenin peyzaj çalışması da özenle hazırlanmış durumda. Yemyeşil ağaçlar ile rengarenk bitkileri buluşturan peyzaj sistemi,  konut sahiplerine doğayla iç içe, kuş cıvıltıları içerisinde doğa yürüyüşleri gerçekleştirilecek şekilde dizayn edilmiş durumda. Çevre dostu anlayışının hakim olduğu projede, Sıfır atık uygulaması da yer alıyor.

 

 

 

 Yarımcısına önemi avantaj sunan Velux Yalıkavak Projesi’nde sona gelinmiş durumda. Projenin yüzde 75’i bitmiş durumda. Çevre düzenlemesi ve ince işçiliğin devam ettiği proje yakın ir zamanda konuklarını ağırlamaya başlayacak.

 

Projenin son durumunu Ege Alternatif’e değerlendiren Pazarlama Müdürü Ertan Sarıoğu, projenin konumuna dikkat çekti. Sarıoğlu, “Bodrum uluslararası değeri ve karşılığı olan bir yerleşim yeri. Bizler firma olarak bunun farkında ve bilincindeyiz. Bu bağlamda projemizin detayları bu esas ile ele alındı. En önemlisi burasının bir kalıcı yaşam merkezi haline gelmesini ve bölgeye değer katmasını önemsiyoruz. Tüm detaylarımız da bu anlayışımıza göre şekillenmiş durumda. Projemiz çevre, insan ve deniz odaklıdır. Bu bağlamda eşsiz bir proje olduğunu ifade etmek istiyorum ”diye konuştu.

 

 

 

 

Projenin yüzde 75’nin tamamlandığını belirten Sarıoğlu, “Bugün geldiğimiz noktada verilen emeklerin karşılığında bir projeden öte bir yaşam konforu hayata geçirmiş durumdayız.

Projemizde ilk günden bu yana güvenlik ve inşaat yapım esasları dikkate alındı. Kaliteli malzeme kullanıldı. Tüm detaylar defalarca gözden geçirildi. Şuan projemizin yüzde 75’i tamamlanmış durumda. Çevre düzenlemesi sürüyor. 1 sene içerisinde projemiz konuklarını ağırlamaya başlayacak.  İyi hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yönetim kurulu başkanımız ve proje ortaklarımız bu özel projeyle bizzat ilgilendiler ve deneyimlerini, birikimlerini bu eşsiz projeye aktardılar. Bizler üretmeye devam edeceğiz ve üretirken de kaliteden asal taviz vermeyeceğiz. Bu bölgeye diğer katan bir işe imza attığımız içinde ayrıca mutluyuz.” Dedi.