• Nevavprestij
EKONOMİ Haber Girişi : 19 Ekim 2023 14:54

Bodrum’dan çağrı yaptı! Mobilyacılar indirime hazır

Bodrum’dan çağrı yaptı! Mobilyacılar indirime hazır
Kısaoğlu, “Enflasyonun tek haneli rakamlara inmesi için elimizi taşın altına koyuyor, mobilya sektörü olarak üyelerimizle birlikte imkanlarımız dahilinde yıl sonuna kadar fiyatlarımızı sabit tutarak, iskontolarımızla indirim kampanyasına destek veriyoruz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ın öncülüğünde enflasyonla mücadele kapsamında başlatılan indirim kampanyası zincir marketler, mobilyacılar ve perakendeciler ile hızla büyürken indirim seferberliğine yönelik bir hamlede Bodrum Ticaret Sanayi Odası Meclis Üyesi Selim Kısaoğlu’ndan geldi.

voyage otel

 

Konuyu ilişkin değerlendirmede bulunan Bodrum Ticaret Sanayi Odası Meclis Üyesi Selim Kısaoğlu “Ticaret Bakanımız Ömer Bolat’ın enflasyonla mücadele ve hayat pahalılığına karşı yapmış oldukları indirim çağrılarını sektör temsilcileri olarak olumlu karşılıyoruz.” Dedi.

 

İndirim kampanyasına günlüden destek verdiklerini ifade eden Kısaoğlu, “Enflasyonun tek haneli rakamlara inmesi için elimizi taşın altına koyuyor, mobilya sektörü olarak üyelerimizle birlikte imkanlarımız dahilinde yıl sonuna kadar fiyatlarımızı sabit tutarak, iskontolarımızla indirim kampanyasına samimi destek veriyoruz. Bu kampanyanın Bodrumlu mobilya üreticileri ve mağazacılarımıza umut, güç ve bereket katacağına inanıyor, enflasyonla mücadele kampanyasının ülkemize ve sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum. Her koşulda bizde varız ” şeklinde konuştu.