BODRUM ÖZEL Haber Girişi : 07 Aralık 2021 09:37

Bodrum'da kesintisiz yılbaşı partisi! Parti günlerce sürecek!

Turizmi cenetti Bodrum'da bir ilke imza atılıyor. İlkez  düzenlenecek olan 15 gün yılbaşı partisiyle Bodrum'un sokakları eğlenceye doyacak

Muğla'nın Bodrum ilçesi'nde bu sene 15 günlük yılbaşı eğlencesi düzenleniyor. Bodrum'da 18 Aralık itibariyle yılbaşı eğlenceleri 3 Ocak 2022 'de sona erecek.  Konserler için  Kumbahçe, Hilmi Uran ve Bodrum Belediye Meydanı'nda sahne kurulucak.

 

Meydanlara buz pisti kurulacak, başka şehirlerden getirilecek olan karla Bodrum'a kar yağdırılacak. Bodrum turizmini kış ayında da canlandırmak için yapılacak olan yılbaşını organize eden Bodrum Belediyesi 31 Arak gecesi ise Bodrum Belediye Meydanında Sertap Erener konseri olacak.

Konserlerde Ozan Doğulu, Hera, Tan Taşçı, Melek Mosso, Cerem Onurluer  olmak üzere bir birinden ünlü dj'lerde sahne alacak.

Yılbaşı programına ilişkin bilgi veren Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Yılbaşını dolu dolu geçirmek isteyen vatandaşları Bodrum'a davet etti. Aras, " 2021'den 2022 yılına geçerken çok görkemli bir partiyle bu yılbaşında bütün misafirlerimizi Bodrum'a davet edelim dedik. 18 Aralık'tan 3 Ocak'a kadar uzun süreli Bodrum Yılbaşı Partisi organize ettik. Kumbahçe, Hilmi Uran ve Bodrum Belediye Meydanı'nda 3 ana sahne olacak. Bütün bölge tamamen ışıklarla yılbaşı süsleriyle süslenecek. Bodrum Belediye Meydanı, Kumbahçe ve Turgutreis Meydanı'nda buz pateni pisti olacak çocuklarımızın eğlenmesi için. Yılbaşında hediyelik eşya satacak olan stantlar olacak. Yılbaşı bandosu ve yılbaşı korteji olacak. Ünlü DJ'lere yer verdik. 16 gün boyunca Bodrum sokaklarında herkes izleyebilecek bu konserleri. 25 Aralık'ta Ersin Show ve Ozan Doğulu sahne alacak ve yılbaşı gününe kadar ünlü isimler Bodrum'da olacak. 31 Aralık'ta Sertap Erener'le birlikte yılbaşını kutlamış olacağız. 100'e yakın Bodrumlu sanatçı yılbaşı partisi kapsamında meydanlarda, sokaklarda sahne alacak. Etkinlikler genelde 18.00'da başlayacak 22.00'da sonlandırılacak. Etkinliklere gelen vatandaşlarımız esnafımıza katkı sağlamaya başlasın. 16 gün dolu dolu bir yılbaşı geçireceğiz.  İstanbul ve Ankara'da billboardlara çıkacağız. Etkinliğimizi bütün Türkiye'ye farklı mecralarda anlatacağım ve duyurusunu yapacağız. Restoran ve otellerimizden talebimiz olacak.  Çok büyük bir parti ve şuana kadar Bodrum'da yapılmadı" diye konuştu.

 

Öte yandan Yılbaşı partisi kapsamında, ünlü sanatçıların konserlerinin yanı sıra, 180 yerel sanatçı da sokaklarda sanatseverlerle buluşacak. Kentin her noktası yılbaşına özel olarak süslenmesinin yanı sıra yılbaşı ağacı, maskotlar, animatörler, yılbaşı stantları, yiyecek içecek alanları yerli ve yabancı turistler için cazibe merkezi haline gelecek. Sokaklarda renkli dans gösterilerinin yapılacağı partide, DJ performanslarıyla eğlenceli anlar yaşatılacak.

 

 

Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen, 18 Aralık akşamı meydanlarda DJ performansları ve sokak sanatçıları ile başlayacak olan yılbaşı şenliği programı şöyle:

25 Aralık'ta Ersin Show, Ozan Doğulu ve Hera Bodrum Belediye Meydanında olacak.

26 Aralık akşamı ise DJ Deeperise ile Jabbar,

27 Aralık akşamı sahnede DJ Mahmut Orhan,

28 Aralık'ta Tan Taşçı,

29 Aralık akşamı ise DJ Suat Ateşdağlı ve Cerem Onurluer,

30 Aralık'ta Ersin Show sahnesinin ardından Melek Mosso,

31 Aralık akşamı ise Sertap Erener Bodrum Belediye Meydanı'nda halkla buluşacak.