EGE Haber Girişi : 04 Mart 2021 12:02

Bodrum'da iğrenç olay! Öz Kızını 20 Yıl İstismar Etti!

Bodrum'da istismar davası sonuçlandı. İddiaya göre öz kızına  20 yıl boyunca istismarda bulunan şahsın yargılanması sona erdi. Zanlıya cinsel saldırıdan 5 yıl 7 ay ceza verildi. Aile cezaya isyan etti

Muğla'nın Bodrum İlçesinde yaşamını sürdüren 29 yaşındaki bir kadın, iddiaya göre 7 yaşında öz babasının cinsel saldırısına maruz kaldı. Tehdit ve şiddet uygulayarak kızına cinsel saldırıda bulunan şahıs, kız evlendikten sonra da cinsel istismara devam etti. 

Kent TV'den Hamdi Yörür'ün haberine göre, Şu an 29 yaşında olan N.A., yaklaşık 2 yıl önce annesine durumu itiraf etmesinin ardından, diğer kardeşlerinin de desteğiyle jandarmaya giderek şikayetçi oldu ve dava başladı.  Karar duruşması bugün görülen davada sanık, delil yetersizliği sebebiyle sadece cinsel saldırı suçundan 5 yıl 7 ay ceza aldı. Aldığı ceza ertelenince sanık tutuklanmadı. N.A. ile annesi ve kardeşleri, sanığın sadece taciz değil, tecavüz eyleminde de bulunduğunu ifade ederek bir üst mahkemeye başvuracaklarını dile getirdiler.