• Nevavprestij
ÇEVRE -YAŞAM Haber Girişi : 15 Ağustos 2023 14:48

Bodrum’da “Arkadaşlar İçin” farklı bir mekan açıldı

 Bodrum’da “Arkadaşlar İçin” farklı bir mekan açıldı
İşletmeciliğini Mehmet Solmaz ve Hakan Gündiler’in yaptığı 200 kişi kapasiteli işletmede 15-20 personelin hizmet vereceği belirtildi.Yılın 12 ayı hizmet verecek işletmenin açılışında dans gösterisi ve müzik ile eğlendiler.

Bodrum’un Gümbet Mahallesi’nde yaklaşık üç yıldır hizmet veren “Arkadaşlar İçin” yeni konsepti İle Kumbahçe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde açıldı. İşletmeciliğini Mehmet Solmaz ve Hakan Gündiler’in yaptığı 200 kişi kapasiteli işletmede 15-20 personelin hizmet vereceği belirtildi.Yılın 12 ayı hizmet verecek işletmenin açılışında dans gösterisi ve müzik ile eğlendiler.

voyage otel

 

İşletmede canlı karaoke’nin yanı sıra haftanın 7 günü düzenlenen canlı müzik eğlencelerinde sanat dünyasının ünlü isimlerin canlı performansları ile   rock, Türkçe rock, caz, pop Türkçe pop ve her türlü  canlı müziğin saat 22.30’dan sonra başlayacağı belirtildi.

 

İŞLETMENİN VİZYONUNU ANLATTI, ÖZGÜRLÜĞÜN EVRENSEL BİR HAK OLDUĞUNA İNANIYORUZ

 

İşletmeci Mehmet solmaz yaptığı açıklamada “Herhangi bir milliyetten olmayan, hiçbir dine inanmayan, herhangi bir ideolojiyi takip etmeyen özgür bir alan yaratmaya çalıştık. Bu barda IRK, ETNİK KİMLİK, CİNSİYET ve CİNSEL YÖNELİM YOK. Bizi ziyaret eden her medeni kişi için koşulsuz düşünce, konuşma ve ifade ÖZGÜRLÜĞÜNÜN evrensel bir hak olduğuna inanıyoruz. Irkçılar, homofobikler, cinsiyetçiler, yabancı düşmanı, fanatikler, köktendinci, aşırı milliyetçi, holiganlar, aşırılık yanlıları, kabadayılar vs Arkadaşlar İçin’de  hoş karşılanmazlar. Dost canlısı köpekler ve barışçıl kedilere her zaman yer var.

 

 Bu sözlerden herhangi bir şekilde rahatsız oluyorsanız veya konuştuğunuz dilinizin, sahip olduğunuz milliyetin, uğruna mücadele ettiğiniz davanın, takip ettiğiniz ideolojinin teninizin renginin, inandığınız tanrının veya cinsel tercihlerinizin size özel haklar ve ayrıcalıklar tanıdığına inanıyorsunuz SAKİN OLUN VE ÇIKMADAN ÖNCE HESAPLARINIZI ÖDEMEYİ UNUTMAYIN” dedi.

 

İŞLETMEMİZ İLE TURİZM MARKASINA DEĞER KATACAĞIZ

 

İşletmeci Hakan Gündiler ise neden taşındıkları ile ilgili yaptığı açıklamada” Amacımız işletmemize gelen misafirlerimize hem yemek, hem müzik ve eğlencenin en kalitelisin en iyi şekilde sunmak. Bodrum turizm sektöründe bir dünya markası bizde tüm personelimiz ile bu markaya değer katmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.