• Nevavprestij
EGE Haber Girişi : 13 Kasım 2023 16:56

BGC’den BODTO’ya ziyaret

BGC’den BODTO’ya ziyaret
Başkan Kocadon’dan Bodrum Basınına Övgü BGC heyeti Başkan Kocadon’a yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi

Bodrum Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u makamında ziyaret etti. Meclis Üyesi Toros Demirdöven’in de yer aldığı ziyarette BODTO heyeti ve basın mensupları Bodrum’da yürütülen basın çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

voyage otel

 

Ziyarete, BGC Başkanı Eren Ayhan, Başkan Yardımcısı Ali Ballı, Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Turan, Fırat Akay, Selçuk Arslan, Mehmet Can Meral ve Hamdi Yörür katıldı.

 

Başkan Kocadon’dan Bodrum Basınına Övgü

 

BGC heyeti Başkan Kocadon’a yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. BODTO Başkanı Bodrumlu basın mensuplarının bir araya gelerek ortak bir platform kurmalarını takdir ettiklerini belirtirken, “Bodrum Gazeteciler Cemiyeti’nin Bodrum'un avantajına çalışmalar yapacağına eminim. Hem bölgemizin tanıtılması hem de bölgemize dair sorunların ilgili mecralara ulaşması ve bazı konulara dikkat çekilmesi adına yerel basını büyük bir özveri içinde çalışıyor. Kendilerini tebrik ediyor, ziyaretlerinden dolayı da teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

Bodrum’dan örnek dayanışma

 

Misafirperverliğinden dolayı BODTO Başkanına teşekkür eden BGC Başkanı Eren Ayhan da meslekte örgütlenmenin önemine değinirken "Biz sadece bir meslek örgütü değil Bodrum'un değerlerine ve Bodrum'a sahip çıkan bir cemiyetiz. Meslek dayanışmamız içerisinde Bodrum'u anlatmaya yazmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.