• Nevavprestij
GÜNCEL Haber Girişi : 23 Aralık 2023 15:08

BESİAD Geleneksel Yılbaşı Sokak Partisi İle 2024 İçin Umut Verdi

 BESİAD Geleneksel Yılbaşı Sokak Partisi İle 2024 İçin Umut Verdi
Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) Geleneksel Yılbaşı Sokak Partisi bu yıl geçmişteki tüm partilere oranla, daha heyecanlı, daha coşkulu ve daha yüksek katılımla gerçekleşti.

Bodrum esnaf ve iş insanlarının sosyalleşmesi, örgütlenmesi ve iş dünyasına yönelik geliştirme faaliyetlerinde bulunmak amacıyla 2002 yılında Kurulan Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği BESİAD, geleneksel olarak gerçekleştirdiği yılbaşı sokak partilerine bir yenisini daha ekledi.

voyage otel

Geleneksel sokak lezzetlerinin katılımcılarla buluştuğu sokak partisine Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Ahmet Aras, GESİFED Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Sanayici İş İnsanları Derneği Başkanı Nuri Turgut, DEGİAD Başkan Yardımcısı Mehmet Erişkin, SÖGİAD Başkanı Murat Günal, SOROPTİMİS DERNEĞİ Başkanı Pınar Cerit, AYGİAD Başkanı Semih Çakır, MarmarisGiad Başkanı Mustafa Kemal Huz, Efesiad Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Mehmet Yirmibeş katıldı.  Gecenin Ana Sponsoru olan SHA Gayrimenkul Danışmanlığı ve İnşaat firmasına teşekkür plaketi vererek başlayan partide konuşan BESİAD Başkanı Neslihan Nazlıoğlu, “Muhteşem bir enerjiyle, neşe ve coşkuyla dolu gecemize hoş geldiniz! Bugün, geleneksel 12. sokak partimizi bir arada kutlamanın sevincini yaşıyoruz ve bu özel anı birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu kutlamamız, ne yazık ki, dünyanın birçok yerinde yaşanan zorlukların farkında olduğumuz bir döneme denk geliyor. Ancak burada, bir araya gelerek sevgi, dostluk ve dayanışmanın gücünü hissediyoruz.

 

2024 yılında, her birimizin sağlığına, başarılarına ve mutluluğuna coşkuyla tanıklık etmek dileğiyle! Ekonomik zorlukların yerini bolluğa bıraktığı, savaşların barışla son bulduğu, gençlerimizin eğitimde hak ettikleri yerde olmayı, ülkemizin refahının zirveye çıktığı bir yıl olmasını gönülden diliyoruz.

 

Unutmayalım ki, bu coşku dolu anıları paylaşmak, birbirimize destek olmak ve geleceğe umutla bakmak hep birlikte mümkün. Hepinize sağlık, başarı ve coşku dolu bir yıl diliyorum” dedi.

SHA Gayrimenkul & İnşaat ana sponsorluğunda Kemal Uçar'ın sunumu ile gerçekleşen BESİAD Yılbaşı Sokak Partisi’nde Hakkari 1'inci Dağ ve Komando Tugayı'na gerçekleştirilen saldırıda hayatını kaybeden 6 Askerin şehit olmasıyla Pusula Müzik muhteşem canlı performansı son vererek toplanan hediyeler de çekilişle sahiplerini buldu.