• velx
POLİTİKA Haber Girişi : 03 Kasım 2021 14:21

Başkan Karanfil: Efes Selçuk halkı hastane bekliyor!

Efes Selçuk’ta sağlık hizmeti ihtiyacına cevap verecek bir hastane olmadığını söylerek konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Karanfil, "Atilla Kaya ve Selim Girbiyanoğlu, bahaneler üreterek halkımızın ihtiyacını siyasi çıkarları için istismar ediyor!" ded

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Selçuk İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, basın açıklamasında iu ifadelere yer verdi:

voyage otel

"Turizm kenti olan Efes Selçuk’ta sağlık hizmeti ihtiyacımıza cevap verecek bir hastane yok ve Efes Selçuk halkı, uzun yıllardan beri kentimize yeni bir hastanenin yapılmasını bekliyor.

Başta Belediye Başkanımız Filiz Ceritoğlu Sengel olmak üzere Belediyemiz ve Meclis Üyelerimiz, hastanenin yapımı için Sağlık Bakanlığı’ndan iletilen görüşe olumlu yanıt vermiş, süresi sona eren inşaat ruhsatının süresini uzatmış ve üzerine düşen sorumluluğu fazlasıyla yerine getirmiştir.

Belediye Başkanımızın gayretiyle yeniden gündeme gelen hastane ihtiyacı konusunda, Ak Parti Milletvekili Atilla Kaya ve Ak Parti Selçuk İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu’nun açıklamaları ise kentimizde ciddi tepki toplamıştır.

Tüm Türkiye’de siyaseten kaybettiğini anlayan ve kişisel siyasi hırslarına esir olarak halkımızın hastane ihtiyacını istismar etmeye çalışan şahıslar bilmelidir ki artık boş laflara ve bahanelere karnımız toktur.

İstedikleri zaman istedikleri yerde doğayı talan eden, kader ortaklığı kurdukları beşli çete ile istedikleri yere betondan ucubeler dikenler; uzun yıllardır Efes Selçuk’ta hastane yapmamak için bin türlü bahane üretmişlerdir.

Şimdi erken seçimin kapıda olduğunun farkına varınca ve kaybedeceklerini anlayınca her dönem yaptıkları gibi bahaneler ve vaatler üretmeye başlamışlardır.

Efes Selçuk halkı, artık bahane duymak istemiyor; ihtiyacımızı karşılayacak yeni hastanenin yapılmasını istiyor.

Efes Selçuk, ortak sorunları için bir ayara gelebilen, birlikte çözüm üreterek gelişen bir kenttir ve kişisel siyasi hırsları için polemik ve istismara karışanlara prim vermeyecektir."