POLİTİKA Haber Girişi : 04 Ocak 2022 16:46

Antalya Büyükşehir Gençlik Meclisi Yeni Yılı Sahada karşıladı!

Antalya Büyükşehir Gençlik Meclisi, yeni yılı sahada karşıladı. Meclis üyeleri, başta polis teşkilatı olmak üzere yeni yıla çalışarak giren personeli yalnız bırakmadı. Yeni yılda umut dolu mesajlar verildi.

Antalya Büyükşehir Gençlik Meclisi, yeni yılı sahada karşıladı. Meclis üyeleri, başta polis teşkilatı olmak üzere yeni yıla çalışarak giren personeli yalnız bırakmadı. Yeni yılda umut dolu mesajlar verildi.

  

Antalya Büyükşehir Gençlik Meclisi saha çalışmalarına ağırlık verdi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü Kayapınar,  Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi  Üyesi Erdem Yılmazsoy’ın aynı sıra Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi üyelerinin de aralarında bulunduğu partililer sokağa inerek çeşitli ziyaretlerde bulundular.

 

İlk olarak Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi üyesi Erdem Yılmazsoy’ın girişimiyle İlkokul öğrencileriyle Antalya il Meteoroloji Müdürlüğümüzü ziyareti gerçekleştirildi.

 

Ziyarete ilişkin konuşan Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi üyesi Erdem Yılmazsoy, “Dört mevsimi bir arada yaşayan güzel şehrimizin hava olaylarını yakından takip eden özverili kurumumuzu öğrenciler ile buluşturduk. #MuhittinBöcek Başkanımızın sevgilerini ileterek Antalyaspor forması hediye ettik. Şehrimizde yaşayan öğrencilerin her yönden destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Günün ilerleyen saatlerinde ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü Kayapınar’ın önderliğinde yılın ilk saatlerinde mesaiyi yapan polisler, zabıta ekipleri ve temizlik işleri çalışanları ziyaret edildi.

 

Ziyaret sonrası açıklama yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü, “Yeni yıla bizlerin huzuru, güvenliği, sağlığı, temizliği ve ulaşımı İçin ailelerinden uzak; görev başında geçiren güvenlik görevlilerimiz, temizlik personellerimiz, zabıtalarımız, polislerimiz, şoförlerimiz ve sağlık görevlilerimiz ile birlikte girmenin mutluluğunu yaşadık! Çam sakızı çoban armağanı pastalarımız ile yeni yıl çoşkusunu ve mutluğunu birlikte yaşamak; emekçilerimizin mutluluğuna ortak olmak bizler için çok gurur verici oldu! Bu vesileyle bir kez daha tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, mutlu bir yıl diliyoruz!” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretler sırasında görev başındaki personellerle sohbetler edildi, çeşitli hediyeler takdim edildi.