ÇEVRE -YAŞAM Haber Girişi : 25 Kasım 2019 11:10

Aleyna Tilki: Daha özgür bir Aleyna olacağım

Bünyesinde Dua Lipa, Cher, David Guetta, Bruno Mars gibi dünyaca ünlü isimlerin bulunduğu bir müzik şirketinin yeni yıldızı Aleyna Tilki olmuştu.

Bünyesinde Dua Lipa, Cher, David Guetta, Bruno Mars gibi dünyaca ünlü isimlerin bulunduğu bir müzik şirketinin yeni yıldızı Aleyna Tilki olmuştu.

radisson ilanı

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; genç yıldız Aleyna Tilki, önceki gün Bebek'teki bir kafenin terasında görüntülendi. Mekana yeni giren Aleyna Tilki, bir şeyler yolunda gitmeyince sipariş bile vermeden mekanı terk etti. Hemen ardından kitapçıya girerek yaklaşık 2 saat kalan Aleyna Tilki, bakılmadık kitap bırakmadı. Uzun uzun kitapların içeriğini okuyan Tilki, rafların en altında yer alanlara bile ulaşmaya çalıştı.

 

AĞIR OKUYACAĞIM"

 

12 adet kitap satın alan genç şarkıcı, "Küçüklüğümden beri çok ağır kitap okurum. Mesela Oruç Ali diye biri var, çok iyi kitap yazar. Kişisel gelişim kitapları okuyordum, şimdi biraz tarih kitapları aldım. Ağır okuyacağım" diye konuştu.


Modacı Gülnur Güneş'in kardeşi Kadir Güneş'le aşk yaşadığı iddia edilen Aleyna Tilki, habercilerin aşk sorularına yanıt verdi.


'AŞK' SORULARINI GEÇİŞTİRDİ

 

Tilki, "Arkadaşlar ben öyle bir şey konuşmuyorum. Zaten bir müzik şirketi ile anlaştık, biliyorsunuz. Onun mutluluğunu, heyecanını yaşıyoruz. Diğer konular benim için zaten önemli değil" diyerek aşk haberleri hakkında konuşmak istemediğini belirtti.

Dünyaca ünlü müzik şirketiyle anlaşan Tilki, "Daha farklı, daha özgür bir Aleyna Tilki olacağım" diyerek iddiasını ortaya koydu.

 

"BU KARİYERE ÇOK ŞEY BORÇLUYUM"

 

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde hayranlarına, "İyi ki beni sevdiniz, iyi ki ben de sizin pembe Aleyna'nız oldum. Bu kariyere, beni çocukluğumla kavuşturduğu için çok şey borçluyum. Ve beni seven o güzel, özel kalplere… Kalbin güzelini görebilene ne mutlu! Şükür..." sözleriyle teşekkür etmişti.