BODRUM ÖZEL Haber Girişi : 07 Haziran 2021 12:57

AK Parti'li Gökmen'den Huzurevi mujdesi!

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Bodrum’da huzurevi müjdesi verdi. Gökmen, huzurevinin yapımına kısa bir süre sonra başlanacağını ifade etti.

Haber Merkezi - AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Bodrum’da huzurevi müjdesi verdi. “Bodrum için büyük bir müjdeyi gururla paylaşmak istiyoruz” diyen Başkan Gökmen yaptığı yazılı basın açıklamasında Ortakent’te bulunan yaklaşık 11 dönümlük taşınmazın, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından huzurevi yapımı için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na tahsis edildiğini söyledi. 

radisson ilanı

Gökmen,“Bodrum’da yıllardır konuşulan, ancak bugüne kadar hep sözde kalan huzurevi için dev bir adım atıldı. Ortakent’te bulunan yaklaşık 11 dönümlük taşınmaz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na tahsis edildi. Bu taşınmazda Bodrum Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü hizmet binası ve huzur evi binası yapılacak. Böylece uzun zamandır konuşulan huzur evi, Bodrum’a bir an önce kazandırılacak. Bu büyük hizmet için büyük gayret gösteren Muğla Milletvekillerimiz Sayın Yelda Erol Gökcan, Sayın Mehmet Yavuz Demir ve İl Başkanımız Sayın Kadem Mete olmak üzere devletimizin tüm kademesine ve emeği geçenlere Bodrum adına çok teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.