• Nevavprestij
SPOR Haber Girişi : 29 Şubat 2024 10:31

A Milli Bisiklet Takımının 4 sporcusu Muğla’dan

A Milli Bisiklet Takımının 4 sporcusu Muğla’dan
Türkiye Bisiklet A Milli Takımına davet edilen Muğla Karya SK Bisiklet Kulübü sporcuları Asem Can Ateş ve İsmail Ozan Aşılıoğlu’nun ardından yine aynı kulüpten Nurettin Emre Oruç ve Barış Akkoyun’da Milli Takıma davet edildiler

6 Kişiden oluşan A Milli Bisiklet Takımının 4 sporcusunun Muğla’dan davet edilmesinin kendileri için büyük bir onur olduğunu söyleyen Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş "Hafta sonu önemli bir yarışta ülkemizi ve ilimizi temsil edecekler. Biliyorsunuz Bisiklet A Milli Takımı 6 sporcudan oluşuyor. 4 ünün Muğla’dan olması bizim için büyük onur, başta İl Temsilcimiz olmak üzere Antrenörlerini ailelerini ve pek tabi sporcularımızı yürekten kutluyorum. Hafta sonu inanıyorum ki Milli Formayı başarı ile terletecekler. Bizler sporcularımıza uygun ortamı sunup destekliyoruz gerisi onların azim ve disiplinine kalıyor bisiklet sporunda kısa sürede geldiğimiz nokta sporcularımızın başarıları bizler mutlu ediyor" dedi.

voyage otel

 

 

 

 

Geçtiğimiz yıl Milli Takım kampına katıldığını ama yarış kadrosuna giremediğini belirten Muğla Karya SK Bisiklet Takımı sporcusu aynı zamanda Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğrencisi olan Nurettin Emre Oruç ise "bu sene Yarış kadrosuna davet edilmek bizler için çok heyecan verici destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Umarım güzel haberlerimizi sizlere ileteceğiz" dedi.