GÜNCEL Haber Girişi : 08 Ekim 2021 10:56

4. Uluslararası Bodrum Yoga ve Sağlıklı Yaşam Festivali Başlıyor!

Uluslararası Bodrum Yoga ve Sağlıklı Yaşam Festivali başlıyor!

Her sene tekrarlanan, artık hepimizin bir parçası olduğumuz ve geleneksel hale getirdiğimiz  Uluslararası Bodrum Yoga ve Sağlıklı Yaşam Festivali başlıyor! Bu sene 4.sünü gerçekleştireceğimiz festivalimiz, ülkemizden ve dünyadan çok değerli hocalara ve konuklara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 

radisson ilanı


Küresel olarak hala etkisi altında olduğumuz pandeminin, bize kazanımlarımdan biri gerek fiziksel gerekse mental sağlığın değerini çok daha iyi anlamamız oldu. Bu mantıktan yola çıkarak 4 sene önce başladığımız bu yolculuk, bugün bir çok kişiye ulaşıp, ilham veriyor.

 


13-16 Ekim 2021’de online olarak planladığımız festivalimiz, ülkemizden ve dünyadan en ilham verici hocalar tarafından yapacağımız çevrimiçi etkinliklerle, her sene olduğu gibi bu sene de katılımcılarımıza yeni bir farkındalık yolculuğu yaşatacak. Bodrum’un eşsiz doğasını ve atmosferini kendimize yol gösterici olarak benimseyerek, pozitif enerjiyi, dinginliği, huzuru, sevgiye ve sağlığı hissettiğimiz bu benzersiz festivalin yaratıcısı Menekşe Karaman’ın da çalışmaları festivalin bir parçası olacaktır.
Festivalimiz herkesin katılımına açık ve ücretsiz düzenlenecektir. Uzaktan katılım sağlamak ve bizimle birlikte bu değerli etkinliğin bir parçası olmak isteyen misafirlerimiz, “bodrumyogafest” Youtube kanalından veya zoom üzerinden erişim sağlayabilecekler. 


Abd, Arjantin, Kanada, Hindistan, Hollanda, Yeni Zellanda gibi ülkelerden katılan değerli hocalarımızın etkinliklerinde  Simültane tercüme  yapılarak bizlerle değerli bilgilerini paylaşacak, ülkemizin kendi alanlarında uzman isimleri, festival süresince bizlerle birlikte olacaklardır. 
Hepinizin hayatına yeni renkler katacak bu ışık dolu festivale hepinizi bekliyoruz.